-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Ремонт евакуаційних виходів з глядацького залу та входу в підвальне приміщення Знам'янського міського Палацу культури, м. Знам'янка, вул. М. Грушевського,30
Тендер Prozorro UA-2021-06-02-008260-b
Ремонт евакуаційних виходів з глядацького залу та входу в підвальне приміщення Знам'янського міського Палацу культури, м. Знам'янка, вул. М. Грушевського,30
Торги відмінено
225 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 250.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 250.00 UAH
Період уточнення:
02.06.2021 14:58 - 09.06.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим