-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Ремонт евакуаційних виходів з глядацького залу та входу в підвальне приміщення Знам'янського міського Палацу культури, м. Знам'янка, вул. М. Грушевського,30
Тендер Prozorro UA-2021-06-02-008260-b
Ремонт евакуаційних виходів з глядацького залу та входу в підвальне приміщення Знам'янського міського Палацу культури, м. Знам'янка, вул. М. Грушевського,30
Торги відмінено
225 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 250.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 250.00 UAH
Номер:
bf7c7f5ceec64e6a96e1b3f81cc5722c
Внутрішній номер закупівлі:
10156039
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-02-008260-b
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ЗНАМ'ЯНСЬКОГО МІСЬКВИКОНКОМУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13762059
-
Адреса:
27400, Україна, Кіровоградська область, м. Знам'янка, вул. Михайла Грушевського, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Гладка +380665804377 kultura_cbux.zn@ukr.net https://znam.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
225 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 250.00 UAH
Період уточнення:
02.06.2021 14:58 - 09.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2021 14:58 - 19.06.2021 00:00
Аукціон:
з 22.06.2021 14:03
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунок за виконані роботи, здійснюється протягом 20 (двадцяти) банківських днів з моменту і на підставі підписаних Замовником і Підрядником актів виконаних робіт за формами № КБ-2в, №КБ-3
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ремонт евакуаційних виходів з глядацького залу та входу в підвальне приміщення Знам'янського міського Палацу культури, м. Знам'янка, вул. М. Грушевського, 30
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.08.2021
Місце постачання
27400, Україна, Кіровоградська область, м. Знам'янка, вул. Михайла Грушевського,30
На карті
Інформація про скасування
Номер:
4fab28d014704b0987cb37d00b93e25e
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Невірно вказана назва предмету закупівлі
Період оскарження:
17.06.2021 10:27 - 28.06.2021 00:00
Дата опублікування:
17.06.2021 10:27
Дата виконання:
28.06.2021 00:02
Статус:
Виконано