-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (код 77310000-6 за ДК 021:2015) (скошування трави на об’єктах лінійної частини магістральних нафтопроводів АТ "Укртранснафта" та її вивезення за межі охоронної зони нафтопроводів (8 Лотів: Лот 1. Об’єкти лінійної частини нафтопроводів ЛВДС "Чижівка"; Лот 2. Об’єкти лінійної частини нафтопроводів ЛВДС "Броди"; Лот 3. Об’єкти лінійної частини нафтопроводів ЛВДС "Сколе"; Лот 4. Об’єкти лінійної частини нафтопроводів ЛВДС "Дрогобич"; Лот 5. Об’єкти лінійної частини нафтопроводів ЛВДС "Глинсько-Розбишівська"; Лот 6. Об’єкти лінійної частини нафтопроводів ЛВДС "Кременчук"; Лот 7. Об’єкти лінійної частини нафтопроводів ЛВДС "Августівка"; Лот 8. Об’єкти лінійної частини нафтопроводів ЛВДС "Лисичанськ".)
Тендер Prozorro UA-2021-05-24-013131-b
Скошування трави на об’єктах лінійної частини магістральних нафтопроводів АТ "Укртранснафта" та її вивезення за межі охоронної зони нафтопроводів (8 Лотів)
Завершена
750 054.58
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 205.44 UAH
мін. крок: 0% або 205.44 UAH
Період уточнення:
24.05.2021 16:18 - 15.06.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим