-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (код 77310000-6 за ДК 021:2015) (скошування трави на об’єктах лінійної частини магістральних нафтопроводів АТ "Укртранснафта" та її вивезення за межі охоронної зони нафтопроводів (8 Лотів: Лот 1. Об’єкти лінійної частини нафтопроводів ЛВДС "Чижівка"; Лот 2. Об’єкти лінійної частини нафтопроводів ЛВДС "Броди"; Лот 3. Об’єкти лінійної частини нафтопроводів ЛВДС "Сколе"; Лот 4. Об’єкти лінійної частини нафтопроводів ЛВДС "Дрогобич"; Лот 5. Об’єкти лінійної частини нафтопроводів ЛВДС "Глинсько-Розбишівська"; Лот 6. Об’єкти лінійної частини нафтопроводів ЛВДС "Кременчук"; Лот 7. Об’єкти лінійної частини нафтопроводів ЛВДС "Августівка"; Лот 8. Об’єкти лінійної частини нафтопроводів ЛВДС "Лисичанськ".)
Тендер Prozorro UA-2021-05-24-013131-b
Скошування трави на об’єктах лінійної частини магістральних нафтопроводів АТ "Укртранснафта" та її вивезення за межі охоронної зони нафтопроводів (8 Лотів)
Завершена
750 054.58
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 205.44 UAH
мін. крок: 0% або 205.44 UAH
Номер:
6ee014b6113e4834bd514fdf1ced1147
Внутрішній номер закупівлі:
10018193
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-24-013131-b
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, Печерський район ВУЛИЦЯ МОСКОВСЬКА будинок 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олександр Колесник +380442015713 o.kolesnyk@ukrtransnafta.com https://www.ukrtransnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
750 054.58 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.05.2021 16:18 - 15.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
24.05.2021 16:18 - 25.06.2021 11:00
Аукціон:
29.06.2021 11:07 - 29.06.2021 15:57
Період кваліфікації:
29.06.2021 15:57 - 15.07.2021 10:06
Період завантаження договору:
15.07.2021 10:01 - 04.08.2021 10:01
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴20 543.89 Лот 1. Об’єкти лінійної частини нафтопроводів ЛВДС «Чижівка»
- Лот №2 ₴91 968.10 Лот №2 Об’єкти лінійної частини нафтопроводів ЛВДС «Броди»
- Лот №3 ₴140 537.52 Лот №3 Об’єкти лінійної частини нафтопроводів ЛВДС «Сколе»
- Лот №4 ₴88 571.31 Лот №4 Об’єкти лінійної частини нафтопроводів ЛВДС «Дрогобич»
- Лот №5 ₴208 777.76 Лот №5 Об’єкти лінійної частини нафтопроводів ЛВДС «Глинсько-Розбишівська»;
- Лот №6 ₴101 256.80 Лот №6 Об’єкти лінійної частини нафтопроводів ЛВДС «Кременчук»
- Лот №7 ₴37 930.88 Лот №7 Об’єкти лінійної частини нафтопроводів ЛВДС «Августівка»
- Лот №8 ₴60 468.32 Лот №8 Об’єкти лінійної частини нафтопроводів ЛВДС «Лисичанськ».