-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення по вулиці Ковбасюка, Логінова, Лермонтова, Водопійна в м. Біла Церква Київської області ( ДК 021:2015 (CPV): 45311000-0 Монтаж електропроводки та електроарматури)
Тендер Prozorro UA-2021-01-28-001895-c
Очікувана вартість! Закупівля робіт до 15 грудня 2022 року. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
Завершена
3 361 808.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 900.00 UAH