-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція (Вугілля активоване (Medicinal charcoal), Амікацин (Amikacin), Ампіцилін (Ampicillin), Левофлоксацин (Levofloxacin), Моксифлоксацин (Moxifloxacin), Меропенем (Meropenem), Метронідазол (Metronidazole), Ципрофлоксацин (Ciprofloxacin), Цефепім (Cefepime), Цефотаксим ( Cefotaxime), Цефтазидим (Ceftazidime), Цефтріаксон (Ceftriaxone), Тетрациклін(Tetracycline), Теофілін (Theophylline), Диклофенак (Diclofenac), Дротаверин (Drotaverine), Метамізол натрію (Metamizole sodium), Транексамова кислота (Tranexamic acid), Фуросемід (Furosemide), Фітоменадіон (Phytomenadione), Дігоксин (Digoxin), Еноксапарин (Enoxaparin))
Тендер Prozorro UA-2020-11-13-001802-b
п. 14 наказу МІНІСТЕРСТВА РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ, ТОРГІВЛІ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ № 1082 від 11.06.2020 виконано в специфікації до оголошення.
Торги не відбулися
750 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 750.00 UAH