-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція (Вугілля активоване (Medicinal charcoal), Амікацин (Amikacin), Ампіцилін (Ampicillin), Левофлоксацин (Levofloxacin), Моксифлоксацин (Moxifloxacin), Меропенем (Meropenem), Метронідазол (Metronidazole), Ципрофлоксацин (Ciprofloxacin), Цефепім (Cefepime), Цефотаксим ( Cefotaxime), Цефтазидим (Ceftazidime), Цефтріаксон (Ceftriaxone), Тетрациклін(Tetracycline), Теофілін (Theophylline), Диклофенак (Diclofenac), Дротаверин (Drotaverine), Метамізол натрію (Metamizole sodium), Транексамова кислота (Tranexamic acid), Фуросемід (Furosemide), Фітоменадіон (Phytomenadione), Дігоксин (Digoxin), Еноксапарин (Enoxaparin))
Тендер Prozorro UA-2020-11-13-001802-b
п. 14 наказу МІНІСТЕРСТВА РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ, ТОРГІВЛІ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ № 1082 від 11.06.2020 виконано в специфікації до оголошення.
Торги не відбулися
750 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 750.00 UAH
Номер:
90ba0fbe3cff440a99c246383a93c729
Внутрішній номер закупівлі:
7195570
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-13-001802-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999626
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, місто Горішні Плавні, вулиця Миру, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Копитіна Ірина Олександрівна +380534844839 koms.hosp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
750 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 750.00 UAH
Період уточнення:
13.11.2020 14:52 - 23.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2020 14:52 - 03.12.2020 14:57
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець здійснює оплату товару Постачальнику на підставі наданих видаткових накладних відповідно до ст.49 Бюджетного кодексу України, шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 14 календарних днів з дати поставки товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля активоване (Medicinal charcoal) таблетки 0,25 г №10 або еквівалент
×
-
МНН:
medicinal charcoal Medicinal charcoal
Кількість
30 упаковка
Період постачання
до 30.12.2020
Амікацин (Amikacin) порошок/ліофілізат для приготування розчину для ін`єкцій 1 г (у вигляді сульфату) у флаконі або еквівалент
×
-
МНН:
amikacin Amikacin
Кількість
100 Флакон
Період постачання
до 30.12.2020
Ампіцилін (Ampicillin) порошок для приготування розчину для ін`єкцій 1 г у флаконі, №1 або еквівалент
×
-
МНН:
ampicillin Ampicillin
Кількість
200 Флакон
Період постачання
до 30.12.2020
Левофлоксацин (Levofloxacin) розчин для ін`єкцій 5 мг/ мл 100 мл у флаконі, №1 або еквівалент
×
-
МНН:
levofloxacin Levofloxacin
Кількість
2000 Флакон
Період постачання
до 30.12.2020
Моксифлоксацин (Moxifloxacin) розчин для інфузій 400 мг/ 250 мл № 1 або еквівалент
×
-
МНН:
moxifloxacin Moxifloxacin
Кількість
500 Флакон
Період постачання
до 30.12.2020
Меропенем (Meropenem) порошок для приготування розчину для інфузій 1 г у флаконі, № 10 або еквівалент
×
-
МНН:
meropenem Meropenem
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 30.12.2020
Метронідазол (Metronidazole) розчин для інфузій 5 мг/мл 100 мл у флаконі, №1 або еквівалент
×
-
МНН:
metronidazole Metronidazole
Кількість
1120 Флакон
Період постачання
до 30.12.2020
Ципрофлоксацин (Ciprofloxacin) розчин для інфузій 200 мг/ 100 мл у флаконі або еквівалент
×
-
МНН:
ciprofloxacin Ciprofloxacin
Кількість
560 Флакон
Період постачання
до 30.12.2020
Цефепім (Cefepime) порошок для приготування розчину для ін`єкцій 1000 мг у флаконі, №1 або еквівалент
×
-
МНН:
cefepime Cefepime
Кількість
1000 Флакон
Період постачання
до 30.12.2020
Цефотаксим ( Cefotaxime) порошок для приготування розчину для ін`єкцій 1000 мг у флаконі, № 1 або еквівалент
×
-
МНН:
cefotaxime Cefotaxime
Кількість
3000 Флакон
Період постачання
до 30.12.2020
Цефтазидим (Ceftazidime) порошок для приготування розчину для ін`єкцій 1 г у флаконі, № 1 або еквівалент
×
-
МНН:
ceftazidime Ceftazidime
Кількість
3000 Флакон
Період постачання
до 30.12.2020
Цефтріаксон (Ceftriaxone) порошок для приготування розчину для ін'єкцій 1 г у флаконі, № 1 або еквівалент
×
-
МНН:
ceftriaxone Ceftriaxone
Кількість
3000 Флакон
Період постачання
до 30.12.2020
Тетрациклін(Tetracycline) мазь очна 1% по 3 г або еквівалент
×
-
МНН:
tetracycline Tetracycline
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 30.12.2020
Теофілін (Theophylline) розчин для ін`єкцій 2% 5 мл в ампулі, № 10 або еквівалент
×
-
МНН:
theophylline Theophylline
Кількість
300 упаковка
Період постачання
до 30.12.2020
Диклофенак (Diclofenac) розчин для ін`єкцій 25 мг/мл по 3 мл в ампулі, № 10 або еквівалент
×
-
МНН:
diclofenac Diclofenac
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 30.12.2020
Дротаверин (Drotaverine) розчин для ін`єкцій 20 мг/мл 2 мл в ампулі, № 5 або еквівалент
×
-
МНН:
drotaverine Drotaverine
Кількість
500 упаковка
Період постачання
до 30.12.2020
Метамізол натрію (Metamizole sodium) розчин для ін`єкцій 500 мг/мл 2 мл в ампулі, №10 або еквівалент
×
-
МНН:
metamizole sodium Metamizole sodium
Кількість
300 упаковка
Період постачання
до 30.12.2020
Транексамова кислота (Tranexamic acid) розчин для ін`єкцій 100 мг/мл 5 мл в ампулі, № 10 або еквівалент
×
-
МНН:
tranexamic acid Tranexamic acid
Кількість
200 упаковка
Період постачання
до 30.12.2020
Фуросемід (Furosemide) розчин для ін`єкцій 10 мг/мл 2 мл в ампулі, № 10 або еквівалент
×
-
МНН:
furosemide Furosemide
Кількість
300 упаковка
Період постачання
до 30.12.2020
Фітоменадіон (Phytomenadione) розчин для ін'єкцій 10 мг/мл 1 мл №5 або еквівалент
×
-
МНН:
phytomenadione Phytomenadione
Кількість
25 упаковка
Період постачання
до 30.12.2020
Дігоксин (Digoxin) розчин для ін`єкцій 0,25 мг/мл 1 мл в ампулі, № 10 або еквівалент
×
-
МНН:
digoxin Digoxin
Кількість
20 упаковка
Період постачання
до 30.12.2020
Еноксапарин (Enoxaparin) розчин для ін`єкцій 60 мг/0,6 мл шприц-доза №10 або еквівалент
×
-
МНН:
enoxaparin Enoxaparin
Кількість
24 упаковка
Період постачання
до 30.12.2020
Еноксапарин (Enoxaparin) розчин для ін`єкцій 80 мг/0,8 мл шприц - доза № 2 або еквівалент
×
-
МНН:
enoxaparin Enoxaparin
Кількість
24 упаковка
Період постачання
до 30.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БаДМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31816235
-
Контактна особа:
Ольга Коваленко +380508331089 onkovalenko@badm-b.biz
-
Адреса:
49040, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул. Панікахи, 2
Початкова пропозиція
652 198.78 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
652 198.78 UAH з ПДВ
Документи
18
Скарги
0