-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Мультилотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)
Тендер Prozorro UA-2020-02-19-001943-b
Послуги з постачання теплової енергії. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг - згідно технічного завдання. 3 лоти. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг - по 31 грудня 2020 року.
Завершена
1 658 520.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 4 878.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 4 878.00 UAH