-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)
Оголошено тендер
1 658 520.00
UAH
Номер:
7a680115e0d54eafb8060c2619355718
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-19-002531-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації Волинської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141710
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації Волинської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141710
Очікувана вартість:
1 658 520.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
КЕКВ:
2271 Оплата теплопостачання
Дата опублікування:
19.02.2020 11:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Сенкевичівка
Кількість
350 гігакалорія
Період постачання
(не задано)
Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІ ст. с. Холонів
Кількість
250 гігакалорія
Період постачання
(не задано)
Постачання теплової у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Борочиче
Кількість
250 гігакалорія
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 658 520.00 UAH