-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Мультилотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)
Тендер Prozorro UA-2019-11-28-000499-b
Послуги з постачання теплової енергії. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг - згідно технічного завдання. 14 лотів. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг - по 31 грудня 2020 року.
Торги не відбулися
8 655 723.04
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 4 878.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 4 878.00 UAH