• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)

Оголошено тендер

8 655 723.04 UAH
Номер: 7a147cc8f53742cbab204e00b559e4d8
Ідентифікатор плану: UA-P-2019-11-28-000098-b
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації
Очікувана вартість: 8 655 723.04 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)
Примітки: Код ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2019
Класифікатор ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
КЕКВ: 2271 Оплата теплопостачання
Дата опублікування: 28.11.2019 08:29

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перемиль
Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Кількість 350 гігакалорія
Період постачання до 01.01.2020
Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Звиняче
Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Кількість 350 гігакалорія
Період постачання до 01.01.2020
Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мирне
Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Кількість 350 гігакалорія
Період постачання до 01.01.2020
Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Мар`янівка
Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Кількість 400 гігакалорія
Період постачання до 01.01.2020
Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Лобачівка
Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Кількість 350 гігакалорія
Період постачання до 01.01.2020
Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІ ст. с. Журавники
Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Кількість 280 гігакалорія
Період постачання до 01.01.2020
Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. м. Берестечко
Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Кількість 400 гігакалорія
Період постачання до 01.01.2020
Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Брани
Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Кількість 308 гігакалорія
Період постачання до 01.01.2020
Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мерва
Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Кількість 300 гігакалорія
Період постачання до 01.01.2020
Постачання теплової енергії у НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м. Горохів
Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Кількість 450 гігакалорія
Період постачання до 01.01.2020
Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Сенкевичівка
Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Кількість 350 гігакалорія
Період постачання до 01.01.2020
Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІ ст. с. Холонів
Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Кількість 250 гігакалорія
Період постачання до 01.01.2020
Постачання теплової у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Борочиче
Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Кількість 250 гігакалорія
Період постачання до 01.01.2020
Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Шклинь
Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Кількість 400 гігакалорія
Період постачання до 01.01.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума8 655 723.04 UAH