-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Запасні частини до автотехніки)
Тендер Prozorro UA-2019-08-22-000770-c
Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2019-05-29-000108-b , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Запасні частини до автотехніки». Джерело фінансування: кошти підприємства.
Торги не відбулися
384 320.25
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 921.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 921.60 UAH