• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Запасні частини до автотехніки)

Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2019-05-29-000108-b , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Запасні частини до автотехніки». Джерело фінансування: кошти підприємства.

Торги не відбулися

384 320.25 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 921.60 UAH
Номер: 6e316f02c03742e7924a517dca3c5ab5
Внутрішній номер закупівлі: 3707725
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-08-22-000770-c   
Замовник: ФІЛІЯ "ОПЕРАТОР ГАЗОСХОВИЩ УКРАЇНИ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРТРАНСГАЗ"
Контактна особа: Скрипченко Олена Юріївна (032) 234-93-65 skripchenko-yu@utg.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 384 320.25 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 921.60 UAH
Період уточнення: 22.08.2019 11:06 - 30.08.2019 17:00
Період прийому пропозицій: 22.08.2019 11:06 - 09.09.2019 17:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Запасні частини до автотехніки
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 1014 штуки
Період постачання 09.10.2019 - 09.01.2020
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Запасні частини до автотехніки
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 20 комплект
Період постачання 09.10.2019 - 09.01.2020
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті