-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Заливочні біопсійні касети, з квадратними отворами, НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Заливочні біопсійні касети, з квадратними отворами НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Заливочні біопсійні касети, з квадратними НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Заливочні біопсійні касети, з квадратними отворами НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Мікротомні леза для стрічкових зрізів, НК 024:2023/031:2024: 42440 – Лезо мікротома, одноразового використання/ V010301 - леза без систем захисту, одноразові – не включені до інших класів; Мікротомні леза для тонкого нарізання, НК 024:2023/031:2024: 42440 – Лезо мікротома, одноразового використання/ V010301 - леза без систем захисту, одноразові – не включені до інших класів
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-010208-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
183 082.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
13
хв
41
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)