• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Заливочні біопсійні касети, з квадратними отворами, НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Заливочні біопсійні касети, з квадратними отворами НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Заливочні біопсійні касети, з квадратними НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Заливочні біопсійні касети, з квадратними отворами НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Мікротомні леза для стрічкових зрізів, НК 024:2023/031:2024: 42440 – Лезо мікротома, одноразового використання/ V010301 - леза без систем захисту, одноразові – не включені до інших класів; Мікротомні леза для тонкого нарізання, НК 024:2023/031:2024: 42440 – Лезо мікротома, одноразового використання/ V010301 - леза без систем захисту, одноразові – не включені до інших класів

Оголошено тендер

195 897.74 UAH
Номер: 2a35da1ba4d74578aafbb116e74b23aa
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-009221-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО
Замовник: ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО
Очікувана вартість: 195 897.74 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Заливочні біопсійні касети, з квадратними отворами, НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Заливочні біопсійні касети, з квадратними отворами НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Заливочні біопсійні касети, з квадратними НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Заливочні біопсійні касети, з квадратними отворами НК 024:2023/031:2024: 62970 - Касета для оброблення/ зберігання гістологічної тканини / W05030501 - Пристрої для інклюзії, касети; Мікротомні леза для стрічкових зрізів, НК 024:2023/031:2024: 42440 – Лезо мікротома, одноразового використання/ V010301 - леза без систем захисту, одноразові – не включені до інших класів; Мікротомні леза для тонкого нарізання, НК 024:2023/031:2024: 42440 – Лезо мікротома, одноразового використання/ V010301 - леза без систем захисту, одноразові – не включені до інших класів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33950000-4 Устаткування та приладдя для клінічної та судової медицини
Дата опублікування: 03.09.2026 13:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума195 897.74 UAH