-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Горошок консервований, кукурудза консервована, маслини консервовані, томатна паста, чорнослив, повидло, варення, джеми, родзинки, курага, сухофрукти, шипшина, капуста квашена, огірки консервовані, томати консервовані, огірки солені, томати солені
Тендер Prozorro UA-2024-10-14-014861-a
Публікується відповідно до Особливостей визначених Постановою КМУ №1178 від 12.10.2022р.зі змінами
Торги не відбулися
377 592.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 887.96 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 887.96 UAH