-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Горошок консервований, кукурудза консервована, маслини консервовані, томатна паста, чорнослив, повидло, варення, джеми, родзинки, курага, сухофрукти, шипшина, капуста квашена, огірки консервовані, томати консервовані, огірки солені, томати солені
Тендер Prozorro UA-2024-10-14-014861-a
Публікується відповідно до Особливостей визначених Постановою КМУ №1178 від 12.10.2022р.зі змінами
Торги не відбулися
377 592.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 887.96 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 887.96 UAH
Номер:
d433f6e437f24b98adeaae171fb6dfd9
Внутрішній номер закупівлі:
22887534
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-14-014861-a
Замовник:
Санаторій "Трускавець" СБУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20000060
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, м Трускавець, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микола Федак +380324766098 charger999@ukr.net http://santruskavec.com.ua/uk
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
377 592.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.10.2024 21:57 - 20.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.10.2024 21:57 - 23.10.2024 00:00
Період кваліфікації:
23.10.2024 00:00 - 30.10.2024 10:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴377 592.80 Горошок консервований, кукурудза консервована, маслини консервовані, томатна паста, чорнослив, повидло, варення, джеми, родзинки, курага, сухофрукти, шипшина, капуста квашена, огірки консервовані, томати консервовані, огірки солені, томати солені