-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Чернівецькій області
Тендер Prozorro UA-2024-03-19-012883-a
Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Торги не відбулися
142 508.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 712.54 UAH
мін. крок: 0.5% або 712.54 UAH