-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Чернівецькій області
Оголошено тендер
142 508.00
UAH
Номер:
0525d5bd7fca4aa7a8a0dd92cecc0472
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-19-016169-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Західний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
×
-
Код ЄДРПОУ:
38357766
-
Адреса:
46003, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, ВУЛИЦЯ ЗА РУДКОЮ, будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Західний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
×
-
Код ЄДРПОУ:
38357766
-
Адреса:
46003, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, ВУЛИЦЯ ЗА РУДКОЮ, будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
142 508.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Чернівецькій області
Примітки:
Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
19.03.2024 17:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума142 508.00 UAH