-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Генератор (Код ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори)
Тендер Prozorro UA-2023-11-03-006874-a
п. 10 Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" №1178 від 12.10.2022 року.
Торги не відбулися
319 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 595.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 595.00 UAH