-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Генератор (Код ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори)
Тендер Prozorro UA-2023-11-03-006874-a
п. 10 Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" №1178 від 12.10.2022 року.
Торги не відбулися
319 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 595.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 595.00 UAH
Номер:
60e270e4d24d49dd9a54802edc531c94
Внутрішній номер закупівлі:
19507973
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-03-006874-a
Замовник:
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 33 "Оселя талановитих" Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21430977
-
Адреса:
58018, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вул. Комарова Володимира, 28-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Шліхтін +380507731084 irinashlihtin@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
319 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.11.2023 12:35 - 08.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.11.2023 12:35 - 11.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴319 000.00 Генератор (Код ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори)