-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 39130000-2 Офісні меблі в рамках реалізації Проекту “Безпечне майбутнє” (Грантовий контракт 1HARD/4.3/36), який співфінансується за підтримки Європейського Союзу в рамках Спільної операційної програми Румунія–Україна 2014–2020
Тендер Prozorro UA-2023-09-21-005649-a
Завершена
313 970.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 139.70 UAH
мін. крок: 1% або 3 139.70 UAH