-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 39130000-2 Офісні меблі в рамках реалізації Проекту “Безпечне майбутнє” (Грантовий контракт 1HARD/4.3/36), який співфінансується за підтримки Європейського Союзу в рамках Спільної операційної програми Румунія–Україна 2014–2020
Тендер Prozorro UA-2023-09-21-005649-a
Завершена
313 970.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 139.70 UAH
мін. крок: 1% або 3 139.70 UAH
Номер:
5a7363d844a24e75981d6ee18dfc3091
Внутрішній номер закупівлі:
19043549
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-21-005649-a
Замовник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Адреса:
76004, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Грушевського, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кіщук Макарій Миколайович 380342551890 ten.mvk@gmail.com http://www.mvk.if.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
313 970.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.09.2023 12:26 - 26.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.09.2023 12:26 - 29.09.2023 13:00
Аукціон:
02.10.2023 11:15 - 02.10.2023 11:44
Період кваліфікації:
02.10.2023 11:44 - 04.10.2023 14:29
Період завантаження договору:
10.10.2023 00:00 - 20.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴313 970.00 ДК 021:2015 (CPV) : 39130000-2 Офісні меблі в рамках реалізації Проекту “Безпечне майбутнє” (Грантовий контракт 1HARD/4.3/36), який співфінансується за підтримки Європейського Союзу в рамках Спільної операційної програми Румунія–Україна 2014–2020