-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бункер приймальний та бункер накопичувальний вторсировини для улаштування комплексу відбору вторинної сировини КВВС - 50
Тендер Prozorro UA-2021-11-30-011602-c
у зв'язку зі зміною напрямку фінансування, враховуючи лист Мінекономіки від 03.09.2020 року № 3304-04/54160-06, новий предмет закупівлі.
Завершена
3 330 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 650.00 UAH