-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Захисні ролети для вікон
Тендер Prozorro UA-2020-10-27-002315-b
Розміри: висота 2200мм, ширина 2030мм, площа ролети 4,47м2; матеріал - алюміній; колір - 45N білий; механізм керування - кассета, автозамок; додатково: пружина запобіжна 500мм
Завершена
237 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
1282d9d42d3e4dbda20e78e637055be6
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2020-11-04-000006
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
04.11.2020 00:00
Період моніторингу:
04.11.2020 14:54 - 26.11.2020 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
НАКАЗ
04.11.2020 № 235
Запоріжжя
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII «Про публічні закупівлі», пункту 10 Положення про управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області (зі змінами), затвердженого наказом Східного офісу Держаудитслужби від 29.08.2016 № 3,
НАКАЗУЮ:
1. Почати на підставі даних автоматичних індикаторів ризиків моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеної у пункті 1 цього наказу.
3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Начальник управління Геннадій ВАЩЕНКО
Додаток до наказу управління
Східного офісу Держаудитслужби в
Запорізькій області
від 04.11.2020 №235
Перелік процедур закупівель, які підлягають моніторингу
4) UA-2020-10-27-002315-b, КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ЗАПОРІЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ САНАТОРНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ №7 І-ІІ СТУПЕНІВ” ЗОР, ДК 021:2015: 44115310-5 — Ролети.
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
Порушення законодавства відсутні
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, правильності заповнення форм документів, наявність підстав щодо застосування переговорної процедури закупівлі.
Обґрунтуванням застосування КЗ «Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 І-ІІ ступенів» Запорізької обласної ради (надалі - Замовник) переговорної процедури закупівлі зазначено пункт 1 частини 2 статті 40 Закону України від 25.12.2015 № 922-VII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), яким визначено, що переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом.
В ході моніторингу встановлено, що електронна система prozorro.gov.ua містить інформацію щодо проведення Замовником процедур відкритих торгів за предметом «Захисні ролети для вікон» за кодом ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали та «Захисні ролети для вікон» за кодом ДК 021:2015: 44115310-5 — Ролети за ідентифікаторами UA-2020-07-23-002327-с та UA-2020-09-29-003873-с відповідно.
Предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації за вищезазначеними індикаторами закупівель.
RISK 1-1: «Використання замовником переговорної процедури закупівлі за відсутності законодавчих підстав» в ході моніторингу не підтверджено.
За результатами аналізу питань визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації щодо закупівлі, правильності застосування переговорної процедури - порушень законодавства у сфері публічних закупівель не встановлено.
Період усунення порушень:
06.11.2020 13:56 - 12.11.2020 00:00
Дата публікації висновку:
06.11.2020 13:56