-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Захисні ролети для вікон
Тендер Prozorro UA-2020-10-27-002315-b
Розміри: висота 2200мм, ширина 2030мм, площа ролети 4,47м2; матеріал - алюміній; колір - 45N білий; механізм керування - кассета, автозамок; додатково: пружина запобіжна 500мм
Завершена
237 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
3a9942345f6f43efb74a8e15667fade5
Внутрішній номер закупівлі:
6920193
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-27-002315-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ЗАПОРІЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ САНАТОРНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ №7 І-ІІ СТУПЕНІВ” ЗОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
20509042
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, м. Запоріжжя, вулиця Ленська, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ярош Ольга Станіславівна +380612707335 OL.JAROSHS@GMAIL.COM http://internat7zp.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до п.1 ч.2 ст.32 Закону України «Про публічні закупівлі» тендер автоматично відміняється електронною системою закупівель у разі подання для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені згідно п.1 ч.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Відкриті торги за предметом закупівлі Захисні ролети для вікон за кодом ДК 44110000-4 Конструкційні матеріали (оголошення про проведення відкритих торгів в електронній системі закупівель №№UA-2020-07-23-002327-с, UA-2020-09-29-003873-с) були автоматично відмінені електронною системою закупівель через відсутність достатньої кількості учасників, тому Замовник має право, як виняток, застосувати переговорну процедуру закупівлі із вище зазначених підстав.
Очікувана вартість:
237 500.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Захисні ролети для вікон
Кількість
26 штуки
Період постачання
до 30.11.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АГРОСТАЛЬ БУД"
Оскарження: 27.10.2020 15:20 - 07.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42520023
-
Контактна особа:
Кирієнко Максим Володимирович, директор +380676807878
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вул.Українська, буд.8, кв.165
Оскарження: 27.10.2020 15:20 - 07.11.2020 00:00
Ціна пропозиції
235 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.10.2020 15:20
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
94bf96c0906a4bdebc795a88960fd7e1
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-27-002315-b-a1
Постачальник:
ТОВ "АГРОСТАЛЬ БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42520023
-
Контактна особа:
Кирієнко Максим Володимирович, директор +380676807878
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вул.Українська, буд.8, кв.165
Номер договору:
176
Сума договору:
235 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
195 833.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
09.11.2020 00:00
Статус:
Виконаний