-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
обстеження, оновлення та відновлення геодезичних пунктів Державної геодезичної мережі
Тендер Prozorro UA-2020-08-21-000039-a
1 послуга в обсязі, передбаченому технічним завданням, передбачає обстеження, оновлення та відновлення 847 геодезичних пунктів Державної геодезичної мережі на території України.
Завершена
4 620 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 23 103.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 23 103.50 UAH
Номер:
93bd561f0bea45ef984e24c69067cec6
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2020-10-13-000081
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
13.10.2020 00:00
Період моніторингу:
13.10.2020 16:18 - 04.11.2020 23:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Н А К А З
13.10.2020 № 286
Київ
Про початок
моніторингу процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43,
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Департаменту фінансового контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Заступник Голови Олександр ШКУРОПАТ
Додаток
до наказу Державної аудиторської служби України
від 13.10.2020 № 286
Витяг з переліку
процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу
48 UA-2020-08-21-000039-a 21.08.2020 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель;
Директор Департаменту фінансового контролю у сфері закупівель Сергій ЧЕРНЕГА
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Порушення законодавства в частині складання форм документів у сфері публічних закупівель
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання повноти відображення інформації в оголошенні про проведення відкритих торгів встановлено порушення пункту 8 частини другої статті 21 Закону.
За результатами аналізу питання щодо правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, установлено порушення вимог пунктів 2, 4, 5, 7, 8 частини 4 статті 28 Закону.
За результатами аналізу питань дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону, надання роз'яснень щодо тендерної документації, розгляду тендерних пропозицій ДП «НДІГК» та НУ «Львівська політехніка», своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Держаудитслужба зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень в установленому законодавством порядку, зокрема, шляхом недопущення таких порушень в подальшому та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу процедури закупівлі: 22 жовтня 2020 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації про закупівлю, правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, повноти відображення інформації в оголошенні про проведення відкритих торгів, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), надання роз'яснень щодо тендерної документації та/або на вимогу учасника щодо усунення порушення, розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця.
Під час моніторингу процедури закупівлі проаналізовано: річний план Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру (далі – Замовник) на 2020 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи та оприлюднену 21.08.2020, звернення за роз’ясненнями щодо тендерної документації від 10.09.2020, роз’яснення Замовника від 15.09.2020, реєстр отриманих тендерних пропозицій, протокол розкриття тендерних пропозицій від 25.09.2020, тендерні пропозиції державного підприємства «Науководослідний інститут геодезії і картографії» (далі – ДП «НДІГК») та Національного Університету «Львівська політехніка» (далі – НУ «Львівська політехніка»), протоколи засідання тендерного комітету Замовника від 02.10.2020 № 53, повідомлення про намір укласти договір від 02.10.2020, договір від 20.10.2020 № 64-Г.
За результатами моніторингу установлено, що на порушення вимог пункту 8 частини другої статті 21 Закону опубліковане оголошення про проведення відкритих торгів не містить інформації про мову, якою повинні готуватися тендерні пропозиції.
Крім того установлено, що Замовником у протоколі розгляду тендерних пропозицій не відображено інформацію про контактну особу замовника, уповноважену здійснювати зв’язок з учасниками; назву предмета закупівлі; дату та час розкриття тендерної пропозиції/пропозиції; інформацію та документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям/умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі, а також інформацію та документи, що містять технічний опис предмета закупівлі; інформацію щодо ціни тендерної пропозиції/пропозиції до початку аукціону та після закінчення аукціону, чим порушено вимоги пунктів 2, 4, 5, 7, 8 частини 4 статті 28 Закону.
Період усунення порушень:
23.10.2020 18:03 - 06.11.2020 23:00
Дата публікації висновку:
23.10.2020 18:03