• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

обстеження, оновлення та відновлення геодезичних пунктів Державної геодезичної мережі

Оголошено тендер

4 620 700.00 UAH
Номер: 73455701d1c6407d90cc2c677dfda0b2
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-08-21-000033-a
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
Замовник: ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
Очікувана вартість: 4 620 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: обстеження, оновлення та відновлення геодезичних пунктів Державної геодезичної мережі
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 21.08.2020 04:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписБюджетна програма КПКВК 1202030 «Загальнодержавні топографо-геодезичні та картографічні роботи, демаркація та делімітація державного кордону». Напрям бюджетної програми «Створення національної системи відліку, забезпечення функціонування та розвитку Державної геодезичної мережі (побудова, функціонування, і підтримання в належному стані Державної геодезичної мережі, у тому числі геодезичної (планової), нівелірної (висотної) та гравіметричної мереж)»
Сума4 620 700.00 UAH