-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Рояль YMAHA C3XPE
Тендер Prozorro UA-2020-04-14-003579-b
Рояль YMAHA C3XPE
Торги відмінено
750 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 750.00 UAH
Номер:
ad020cdcf92a432184c1aac6a4a23088
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2020-04-28-000021
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
06.05.2020 00:00
Період моніторингу:
06.05.2020 15:29 - 28.05.2020 00:00
Статус:
Вирішено
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
06.05.2020 № 71
Київ
Про початок моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року № 922-VIII, пункту 9 Положення про Північний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Державної аудиторської служби України від 02 червня 2016 року № 23,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Перелік процедур закупівель для здійснення моніторингів (додається).
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у Переліку.
Начальник Олександр КАРАБАНОВ
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Північного офісу Держаудитслужби
від 06.05.2020 № 71
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
3 UA-2020-04-14-003579-b 14.04.2020
дані автоматичних індикаторів ризиків
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання дотримання законодавства у сфері публічних закупівель при визначені відповідності умов тендерної документації вимогам закону встановлено порушення норм абз. 3 ч. 1 ст. 24 Закону № 922-VIII, у редакції від 02.04.2020 року.
За результатами аналізу питання дотримання замовником законодавства у сфері публічних закупівель при визначенні предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюдненні інформації щодо закупівлі, розкритті та розгляді тендерної пропозиції порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтею 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Північний офіс Держаудитслужби зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень у встановленому законодавством порядку, зокрема, вжити заходів передбачених частиною першою статті 31 Закону № 922-VIII, у редакції від 02.04.2020 року та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 13.05.2020.
Предметом аналізу закупівлі були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідності умов тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закон № 922-VIII, у редакції від 02.04.2020 року), розгляд тендерної пропозиції.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2020 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену протоколом засідання тендерного комітету від 14.04.2020 № 1, тендерну пропозицію ТОВ «ІН-ДЖАЗ» (Переможець), протокол засідання тендерного комітету від 08.05.2020 № 2, повідомлення про намір укласти договір.
Перевіркою інформації, розміщеної на веб-порталі Уповноваженого органу, встановлено, що Замовник в оголошенні про проведення відкритих торгів та в п. 2 розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» ТД визначив розмір забезпечення тендерної пропозиції у розмірі 37 500,00 грн, або 5 % від очікуваної вартості, чим порушив вимоги абз. 3 ч. 1 ст. 24 Закону № 922-VIII, у редакції від 02.04.2020 року, яким визначено, що забезпечення тендерної пропозиції не може перевищувати 3% очікуваної вартості закупівлі у разі проведення торгів на закупівлю товарів чи послуг.
Період усунення порушень:
14.05.2020 10:45 - 29.05.2020 00:00
Дата публікації висновку:
14.05.2020 10:45
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
В зв'язку з тим що процедура відкритих торгів знаходитися на етапі пропизиції розглянуті ( підписання договору), тому неможливо внести зміни до тендерної документації. Тендерний комітет прийняв рішення про відміну торгів.
Дата публікації звіту:
15.05.2020 18:55
Підтвердження факту усунення порушення
Результат:
Усунуто
Результат по типу порушення:
- corruptionBiddingDocuments: Так
Опис:
-
Дата публікації:
18.05.2020 09:25
Запити/Пояснення
Номер:
05e971e9c6f64d70997ff1679a7a7762
Назва:
Заходи щодо усунення виявлених порушень.
Дата опублікування:
15.05.2020 13:43
Опис:
В зв'язку з тим що процедура відкритих торгів знаходитися на етапі пропизиції розглянуті ( підписання договору), тому неможливо внести зміни до тендерної документації. Тендерний комітет прийняв рішення про відміну торгів.