-
Відкриті торги
-
КЕП
Рояль YAMAHA C3XPE
Оголошено тендер
750 000.00
UAH
Номер:
2a3290a110664e7da1596919c772daea
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-14-006493-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
СЕКТОР КУЛЬТУРИ ОБУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02228658
Замовник:
СЕКТОР КУЛЬТУРИ ОБУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02228658
Очікувана вартість:
750 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Рояль YAMAHA C3XPE
Примітки:
Рояль YAMAHA C3XPE
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
37310000-4 Музичні інструменти
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
14.04.2020 14:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписРояль YAMAHA C3XPE
Сума750 000.00 UAH