-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-12-05-000411-a
Завершена
498 696.00
UAH з ПДВ
Номер:
4ae1ce05daa643d5946b89588a772881
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2019-12-06-000006
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
06.12.2019 00:00
Період моніторингу:
06.12.2019 12:02 - 31.12.2019 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИСТЛУЖБИ
У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
06.12.2019 №69
Вінниця
Про початок моніторингу
закупівель
Відповідно до частини другої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 2 пункту 5 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року №18 із змінами, внесеними наказом Північного офісу Держаудитслужби від 21 грудня 2018 року №250,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Начальник Олена ВАХНОВСЬКА
Додаток до наказу Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області
від 06.12.2019 №69
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
6.UA-2019-12-05-000411-a 05.12.2019 Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель.
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Порушення законодавства в частині неправомірного обрання та застосування процедури закупівлі
- Порушення законодавства в частині складання форм документів у сфері публічних закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання правильності заповнення форм документів установлено порушення вимог пункту 2 Наказу.
За результатами аналізу питання наявності підстав для обрання та застосування переговорної процедури закупівлі установлено порушення вимог пункту 3 частини другої статті 35 Закону.
За результатами аналізу питання щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення порушень законодавства у сфері публічних закупівель не установлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2, 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень у встановленому законодавством порядку та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладеного у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 18 грудня 2019 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, наявності підстав для обрання та застосування переговорної процедури закупівлі, оприлюднення інформації щодо закупівлі, правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2019 рік Відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської районної державної адміністрації (далі – замовник), протокол засідання тендерного комітету від 05 грудня 2019 б/н, повідомлення про намір укласти договір (під час застосування переговорної процедури), пояснення від 11 грудня 2019 року, отримане від замовника через електронну систему закупівель.
За результатами моніторингу установлено, що відповідно до пункту 13 повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури закупівлі, замовник визначив умови застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до пункту 3 частини другої статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), а саме: нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням особливих економічних чи соціальних обставин, яка унеможливлює дотримання замовниками строків для проведення тендеру, а саме пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, а також наданням у встановленому порядку Україною гуманітарної допомоги іншим державам. Застосування переговорної процедури закупівлі в таких випадках здійснюється за рішенням замовника щодо кожної процедури.
При цьому, у пункті 14 повідомлення про намір укласти договір замовник в якості обґрунтування зазначив умови, передбачені пунктом 3 частини другої статті 35 Закону, пояснення про відсутність можливості проведення закупівлі природного газу за процедурою відкритих торгів у зв’язку із браком часу та інформацію про ймовірні наслідки, що можуть виникнути у результаті не укладання договору на постачання природного газу.
Водночас, відповідно до пункту 14 форми повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури, затвердженої наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року №490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 року за №449/28579, із змінами (далі – Наказ №490) обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі повинно містити посилання на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі.
Однак, у пункті 14 повідомлення про намір укласти договір не міститься підтверджень наявності застосування відповідних умов для переговорної процедури закупівлі (посилання на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі передбачених пунктом 3 частини другої статті 35 Закону), чим порушено вимоги пункту 2 Наказу №490.
Отже, замовник не обґрунтував та документально не підтвердив наявності умов застосування переговорної процедури, передбачених пунктом 3 частини другої статті 35 Закону.
Період усунення порушень:
19.12.2019 10:39 - 04.01.2020 00:00
Дата публікації висновку:
19.12.2019 10:39
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Розглянувши результати моніторингу, закупівлі UA-2019-12-05-000411-a, Відділ освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації (далі – Замовник) повідомляє про неможливість усунення порушення, оскільки його виконання призведе до порушення законодавства України, яким покладено обов’язки на посадових осіб Замовника, а також до надзвичайної ситуації, внаслідок відключення газопостачання в опалювальний період, що призведе до подій, які описані в Постанові Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004 р. №368 і Класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій, затверджених наказом МНС України №1400 від 12.12.2012р.
Дата публікації звіту:
20.12.2019 13:25
Запити/Пояснення
Номер:
1a2fc767b3ef493ba9d829a64892c034
Назва:
Запит про надання пояснення
Дата опублікування:
06.12.2019 12:37
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
12.12.2019 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі природного газу (ДК 021:2015: 09120000-6 — «Газове паливо») (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2019-12-05-000411-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року №43 та підпунктів 2, 9 пункту 6 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року №18, постала потреба в отриманні пояснень із наступних питань.
1. Що слугувало підставою для прийняття рішення про застосування скороченої переговорної процедури за вказаним предметом закупівлі, посилаючись на пункт 3 частини другої статті 35 Закону, який застосовується лише у випадках нагальної потреби у зв’язку з виникненням економічних чи соціальних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення тендеру, а саме пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій чи наданням у встановленому порядку Україною гуманітарної допомоги іншим державам ?
2. Які обґрунтовані випадки нагальної потреби у зв’язку з виникненням економічних чи соціальних обставин вплинули на унеможливлення замовником дотриматись визначених законодавством у сфері закупівель відповідних строків для проведення тендеру ?
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснення може бути долучено його документальне підтвердження.
Номер:
d04e3a5fae41433ebfd71ff45f39a3a6
Назва:
Щодо застосування пункту 3 частини другої статті 35 Закону
Дата опублікування:
11.12.2019 17:07
Опис:
Отримавши Ваш запит, Відділ освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації надає наступну відповідь.
Відповідно до ч. 1 ст. 2 Закону України «Про Публічні закупівлі» (далі-Закон):
«1. Цей Закон застосовується:
до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень;»
ч. 7 цієї ст. 2 Закону:
«Забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом, та укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону.
ч. 1 ст. 12 Закону:
«Закупівля може здійснюватися шляхом застосування однієї з таких процедур:
- відкриті торги;
- конкурентний діалог;
- переговорна процедура закупівлі».
ч. 1 ст. 20 Закону:
«Відкриті торги є основною процедурою закупівлі»
ч.1 ст. 33 Закону:
«Конкурентний діалог може бути застосовано замовником за таких умов:
замовник не може визначити необхідні технічні, якісні характеристики (специфікації) робіт або визначити вид послуг, і для прийняття оптимального рішення про закупівлю необхідно провести переговори з учасниками;
предметом закупівлі є консультаційні, юридичні послуги, розробка інформаційних систем, програмних продуктів, здійснення наукових досліджень, експериментів або розробок, виконання дослідно-конструкторських, будівельних робіт, визначення вимог до виконання яких потребує переговорів.»
Ч. 1 та 2 ст. 35 Закону:
«Переговорна процедура закупівлі - це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками.
2. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі:
1) закупівлі творів мистецтва або закупівлі, пов’язаної із захистом прав інтелектуальної власності, або укладення договору про закупівлю з переможцем архітектурного чи мистецького конкурсу;
2) відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи;
3) нагальної потреби у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням особливих економічних чи соціальних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення тендеру, а саме пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, а також наданням у встановленому порядку Україною гуманітарної допомоги іншим державам. Застосування переговорної процедури закупівлі в таких випадках здійснюється за рішенням замовника щодо кожної процедури;
4) якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації;
5) потреби здійснити додаткову закупівлю в того самого постачальника з метою уніфікації, стандартизації або забезпечення сумісності з наявними товарами, технологіями, роботами чи послугами, якщо заміна попереднього постачальника (виконавця робіт, надавача послуг) може призвести до несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням;
6) необхідності проведення додаткових будівельних робіт, не зазначених у початковому проекті, але які стали через непередбачувані обставини необхідними для виконання проекту за сукупності таких умов: договір буде укладено з попереднім виконавцем цих робіт, такі роботи технічно чи економічно пов’язані з головним (первинним) договором; загальна вартість додаткових робіт не перевищує 50 відсотків вартості головного (первинного) договору;
7) закупівлі юридичних послуг, пов’язаних із захистом прав та інтересів України, у тому числі з метою захисту національної безпеки і оборони, під час врегулювання спорів, розгляду в закордонних юрисдикційних органах справ за участю іноземного суб’єкта та України, на підставі рішення Кабінету Міністрів України або введених в дію відповідно до закону рішень Ради національної безпеки і оборони України.»
Таким чином, Замовник не може скористатися основною процедурою Відкриті торги, оскільки з моменту старту процедури до завершення, потрібно мінімум 25 календарних днів ( не менше 15 днів до кінцевого строку подання пропозицій та 10 календарних днів з моменту публікації повідомлення про намір укласти договір, на період оскаржень.
Також, процедури закупівлі - конкурентний діалог не можливо застосувати, оскільки не підпадає ні під один із зазначених в ч.1 ст. 33 Закону підстави.
Отже, залишається переговорна процедура закупівлі, яка 7-ма підставами дає вичерпний перелік підстав для не порушення ч. 7 ст. 2 Закону. З огляду на зазначене, єдиною підставою, яка може бути застосована в цій ситуаціє є п. 3 ст. 35 Закону. Це обґрунтовано тим, що відключення системи теплопостачання в зимовий період спричинить виникнення соціальної напруги серед працівників та учнів навчальних закладів, надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, спричинить руйнування систем енергозабезпечення. Все це підпадає під обставини непереборної сили. Окрім цього, не укладання договору з газопостачання в опалювальний період об'єктів, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004 р. №368 Про затвердження «Порядку класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру за їх рівнями» і Класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій, затверджених наказом МНС України №1400 від 12.12.2012р., як наслідок може призвести до надзвичайної ситуації місцевого рівня. Тобто, дана процедура закупівлі, працює як превентивний захід, для недопущення настання надзвичайної ситуації місцевого рівня. А так як, вище зазначено, що ніяким іншим чином придбати природний газ, аніж шляхом застосування цієї підстави – немає, виникнення надзвичайної ситуації, тільки питання часу.
В інакшому випадку, не можливість використання цієї норми Закону унеможливлює виконання інших Законів та нормативних актів, якими покладено обов’язки на посадових осіб відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації.
Підставою для прийняття рішення про застосування скороченої переговорної процедури за вказаним предметом закупівлі, посилаючись на пункт 3 частини другої статті 35 Закону, слугувало виключно недопущення розвитку надзвичайної ситуації внаслідок відключення теплопостачання в опалювальний період.
Обґрунтованим випадком нагальної потреби у зв’язку з виникненням економічних чи соціальних обставин, які вплинули на унеможливлення замовником дотриматись визначених законодавством у сфері закупівель відповідних строків для проведення тендеру є неможливість проведення основної процедури відкриті торги, а також повідомленням вимогливого характеру, що було отримано від підприємства, що є учасником по даному тендеру, про відключення закладів освіти від газопостачання з 16 грудня 2019 року. Зазначені обставини ставлять відділ освіти в жорсткі рамки, що унеможливлюють застосування основної процедури закупівлі, а також забезпечення газопостачання у підконтрольні заклади освіти.