• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ

Завершена

498 696.00 UAH з ПДВ
Номер: 12fa09391f7b4c0e8067b3ad6840c014
Внутрішній номер закупівлі: 4117970
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-12-05-000411-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді і спорту Тульчинської районної державної адміністрації
Контактна особа: Камінський Віктор Володимирович +380433522246 OAgibalowa@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені згідно з ч. 2 ст. 35 Закону, в тому числі така процедура може бути застосована у разі нагальної потреби у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням особливих економічних чи соціальних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення тендеру, а саме пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, а також наданням у встановленому порядку Україною гуманітарної допомоги іншим державам. Застосування переговорної процедури закупівлі в таких випадках здійснюється за рішенням замовника щодо кожної процедури. На сьогоднішній день відсутня можливість проводити відкриті торги у зв’язку із браком часу. Тому, закупівля природного газу за переговорною процедурою у ПП «СТОЖАРИ», що забезпечить безперебійне постачання природного газу. Не укладення договору про закупівлю природного газу може призвести до негативних соціальних та економічних наслідків, поставити під загрозу здоров'я та життя працівників та учнів навчальних закладів, що підпорядковані Відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації та призведе до відключення від системи опалення закладів. Це може стати причиною виникнення соціальної напруги серед працівників та учнів навчальних закладів, надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, спричинить руйнування систем енергозабезпечення. У зв’язку з погодними умовами, тривалим пониженням температурного режиму необхідно провести переговорну процедуру скорочену закупівлі природного газу: п.3.ч.2.ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі»: нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку із виникненням особливих економічних і соціальних обставин, яка унеможливлює дотримання замовниками строків для проведення тендеру, а саме, пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій. Наслідком не укладення Договору в розпал опалювального періоду є настання надзвичайних обставин, що ставлять під загрозу життя та здоров’я громадян, дітей, що призведе до надзвичайної ситуації. Все це підпадає під обставини непереборної сили. Окрім цього, не укладання договору з газопостачання в опалювальний період об'єктів, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004 р. №368 Про затвердження «Порядку класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру за їх рівнями» і Класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій, затверджених наказом МНС України №1400 від 12.12.2012р., як наслідок може призвести до надзвичайної ситуації місцевого рівня.
Очікувана вартість: 498 696.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 66 тисяча кубічних метрів
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 00000, Україна, Вінницька область, Доставка до газорозподільної мережі до якої підключені заклади освіти, Тульчинського району На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО СТОЖАРИ

Оскарження: 05.12.2019 13:05 - 11.12.2019 00:00
Ціна пропозиції 498 696.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.12.2019 13:11
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 750252b3f10f404f9d08782f0edb2c2f
Ідентифікатор договору: UA-2019-12-05-000411-a-c1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО СТОЖАРИ
Номер договору: 705
Сума договору: 503 460.15 UAH з ПДВ
Сума договору: 419 550.13 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.12.2019 00:00 - 31.01.2020 23:59
Дата підписання: 19.12.2019 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
p7s
sign.p7s