-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Завершення будівництва «Будинку правосуддя» по вул. Д. Галицького, 7 в м. Кам’янці - Подільському Хмельницької області (коригування) (Будівництво будівель за кодом ДК 021:2015 – 45210000-2)
Тендер Prozorro UA-2019-08-06-000666-c
Торги не відбулися
53 105 333.29
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 265 526.67 UAH
мін. крок: 0.5% або 265 526.67 UAH
Номер:
4edb620bb4db4223a9799c350ca84fb0
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2019-08-08-000032
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
08.08.2019 00:00
Період моніторингу:
08.08.2019 16:26 - 03.09.2019 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
08.08.2019 № 33
Хмельницький
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 7¹ Закону України «Про публічні закупівлі», статті 2 та статті 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», підпункту 2 пункту 4 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 02 липня 2018 року № 189,
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Заступник начальника Управління
Західного офісу Держаудитслужби
в Хмельницькій області – начальник відділу
контролю органів влади, оборони, правоохоронних
органів та місцевих бюджетів Валерій ДЗЮБЛЮК
Додаток
до наказу Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області
від 08.08.2019 № 33
Витяг із переліку процедур закупівель, щодо яких виявлені ознаки порушень законодавства у сфері публічних закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу
унікальний номер, дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
7. UA-2019-08-06-000666-c; 06.08.2019
Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
В. о. начальника відділу контролю у сфері закупівель Олександр БОЙЧУК
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону встановлено порушення норм пункту 2 та пункту 9 частини другої статті 22 та частини третьої статті 17 Закону.
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
-
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 15 серпня 2019 року.
Предметом аналізу були такі питання:
Визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідність вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон).
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2019 рік; оголошення про проведення відкритих торгів; тендерну документацію, затверджену рішенням тендерного комітету територіального управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області (далі – Замовник) від 06.08.2019 №83, зміни до тендерної документації від 12.08.2019 б/н, пояснення від 12.08.2019, отримані від Замовника через електронний кабінет Держаудитслужби в електронній системі закупівель.
За результатами аналізу питання відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону встановлено:
- в порушення вимог пункту 2 частини другої статті 22 та частини третьої статті 17 Закону Додаток 2 до тендерної документації містить вимогу щодо надання переможцем процедури закупівлі документального підтвердження інформації, визначеної у пункті 2 частини першої статті 17 Закону, що міститься у відкритому державному реєстрі, доступ до якого є вільним;
- в порушення пункту 9 частини другої статті 22 Закону опис методики оцінки тендерних пропозицій, зазначений в тендерній документації не містить інформацію про врахування податку на додану вартість (ПДВ);
- в порушення вимог пункту 2 частини другої статті 22 та частини третьої статті 17 Закону Додаток 2 до тендерної документації не містить умови щодо надання учасниками торгів інформації в довільній формі про відсутність підстави для відхилення тендерної пропозиції, визначеної у пунктах 3 та 5 частини першої статті 17 Закону.
Станом на 15.08.2019 (дата закінчення моніторингу) зазначені порушення усунуті Замовником в ході моніторингу.
Період усунення порушень:
16.08.2019 10:53 - 04.09.2019 00:00
Дата публікації висновку:
16.08.2019 10:53
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Територіальним управлінням ДСА України в Хмельницькій області усунуто порушення, виявлені в межах проведення моніторингу закупівлі робіт із завершення будівництва Завершення будівництва «Будинку правосуддя» по вул. Д. Галицького, 7 в м. Кам’янці - Подільському Хмельницької області (коригування) (Будівництво будівель за кодом ДК 021:2015 – 45210000-2) (Інформацію опубліковано за номером ID:UA-2019-08-06-000666-c).
Тендерним комітетом проаналізовано вимоги статей 1, 17, 22 Закону України «Про публічні закупівлі», відповідні роз’яснення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та прийнято рішення про внесення змін до тендерної документації з метою приведення її у відповідність до вимог чинного законодавства, а саме: З тендерної документації усунуто можливу двозначність тлумачення учасником вимоги щодо залучення субпідрядників. Абзац 12 пункту 1 Розділу ІІІ тендерної документації «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» викладено в новій редакції: «12. Інформацією про субпідрядника (субпідрядників)». Детальна інформація про вимоги до субпідрядника зазначена в пункті 7 розділу Розділ ІІІ. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції. Пункт 1 розділу V тендерної документації «Оцінка тендерної пропозиції» приведено у відповідність до пункту 9 частини 2 статті 22 Закону, та до методики оцінки за критерієм «ціна» додано інформацію про врахування податку на додану вартість(ПДВ), а саме: «Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі єдиного критерію - ціни, яка повинна включати податок на додану вартість (ПДВ)». Зміст Додатку 2 приведено у відповідність до вимог статті 17 та статті 22 Закону. В новій редакції додатку не вимагається надання переможцем підтвердження інформації, що міститься у відкритих державних реєстрах, доступ до яких є вільним. Крім того, додаток містить вимогу про надання учасником довідок в довільній формі про відсутність підстав для відхилення пропозиції, визначених у пунктах 2,3,4,5,6,8,9,10 частини 1 статті 17 та частини 2 статті 17 Закону. Зміни до тендерної документації внесено протоколом засідання тендерного комітету від 12.06.2019 року №86 та оприлюднено в системі ProZorro. Голова тендерного комітету Л.Школьник
Дата публікації звіту:
19.08.2019 11:42
Підтвердження факту усунення порушення
Результат:
Усунуто
Результат по типу порушення:
- corruptionBiddingDocuments: Так
Опис:
Порушення усунуті шляхом внесення змін до тендерної документації.
Дата публікації:
19.08.2019 13:31
Запити/Пояснення
Номер:
b733eada21fc424eadf4e285eceb3f0e
Назва:
Про надання інформації (пояснень)
Дата опублікування:
09.08.2019 14:34
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
15.08.2019 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі робіт із завершення будівництва «Будинку правосуддя» по вул. Д. Галицького, 7 в м. Кам'янці - Подільському Хмельницької області (інформацію про закупівлю опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі ProZorro за номером ID: UA-2019-08-06-000666-c) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 7¹ Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 р. №43, постала потреба в отриманні пояснення з наступних питань:
- з яких підстав тендерна документація (Додаток 2) не містить умови щодо надання учасниками торгів інформації в довільній формі про відсутність підстави для відхилення тендерної пропозиції, визначеної у пунктах 3 та 5 частини першої статті 17 Закону?
Відповідно до пункту 35 частини першої статті 1 Закону учасник процедури закупівлі (далі - учасник) - фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, юридична особа (резидент або нерезидент), яка подала тендерну пропозицію або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі.
- чому в порушення пункту 9 частини другої статті 22 Закону опис методики оцінки тендерних пропозицій, зазначений в тендерній документації не містить інформацію про врахування податку на додану вартість (ПДВ)?;
Відповідно до пункту 9 частини другої статті 22 Закону тендерна документація повинна містити перелік критеріїв та методику оцінки тендерних пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв. Опис методики оцінки за критерієм «ціна» повинен містити інформацію про врахування податку на додану вартість (ПДВ);
- чому в порушення пункту 2 частини другої статті 22 та частини третьої статті 17 Закону Додаток 2 до тендерної документації містить вимогу щодо надання переможцем процедури закупівлі документального підтвердження інформації, визначеної у пункті 2 частини першої статті 17 Закону, що міститься у відкритому державному реєстрі, доступ до якого є вільним?
Згідно із підпунктом 12 пункту 1 розділу ІІІ тендерної документації тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом завантаження файлів з інформацією про кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт, як субпідрядника.
Натомість, згідно пункту 7 розділу ІІІ тендерної документації учасник процедури закупівлі зазначає у тендерній пропозиції повне найменування та місцезнаходження кожного суб'єкта господарювання, якого планує залучати до виконання робіт у обсязі не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю.
- яку саме інформацію щодо залучення субпідрядників має надати учасник у складі тендерної пропозиції?
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснення може бути долучене його документальне підтвердження.
Номер:
59399365a1b8409cb193a455e64cdce1
Назва:
Пояснення до порядку заповнення тендерної документації для процедури закупівель – відкриті торги
Дата опублікування:
12.08.2019 16:39
Опис:
З приводу порушень, виявлених в межах проведення моніторингу закупівлі робіт із завершення будівництва Завершення будівництва «Будинку правосуддя» по вул. Д. Галицького, 7 в м. Кам’янці - Подільському Хмельницької області (коригування) (Будівництво будівель за кодом ДК 021:2015 – 45210000-2) (Інформацію опубліковано за номером ID:UA-2019-08-06-000666-c), повідомляємо наступне.
Тендерним комітетом проаналізовано вимоги статей 1, 17, 22 Закону України «Про публічні закупівлі», відповідні роз’яснення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та прийнято рішення про доцільність внесення змін до тендерної документації з метою приведення її у відповідність до вимог чинного законодавства, а саме:
З тендерної документації усунуто можливу двозначність тлумачення учасником вимоги щодо залучення субпідрядників. Абзац 12 пункту 1 Розділу ІІІ тендерної документації «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» викладено в новій редакції: «12. Інформацією про субпідрядника (субпідрядників)». Детальна інформація про вимоги до субпідрядника зазначена в пункті 7 розділу Розділ ІІІ. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції.
Пункт 1 розділу V тендерної документації «Оцінка тендерної пропозиції» приведено у відповідність до пункту 9 частини 2 статті 22 Закону, та до методики оцінки за критерієм «ціна» додано інформацію про врахування податку на додану вартість(ПДВ), а саме: «Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі єдиного критерію - ціни, яка повинна включати податок на додану вартість (ПДВ)».
Зміст Додатку 2 приведено у відповідність до вимог статті 17 та статті 22 Закону. В новій редакції додатку не вимагається надання переможцем підтвердження інформації, що міститься у відкритих державних реєстрах, доступ до яких є вільним. Крім того, додаток містить вимогу про надання учасником довідок в довільній формі про відсутність підстав для відхилення пропозиції, визначених у пунктах 2,3,4,5,6,8,9,10 частини 1 статті 17 та частини 2 статті 17 Закону.
Зміни до тендерної документації внесено протоколом засідання тендерного комітету від 12.06.2019 року №86 та оприлюднено в системі ProZorro.
Голова тендерного комітету Л.Школьник