-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Завершення будівництва «Будинку правосуддя» по вул. Д. Галицького, 7 в м. Кам’янці - Подільському Хмельницької області (коригування) (Будівництво будівель за кодом ДК 021:2015 – 45210000-2)
Тендер Prozorro UA-2019-08-06-000666-c
Торги не відбулися
53 105 333.29
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 265 526.67 UAH
мін. крок: 0.5% або 265 526.67 UAH
Номер:
46920e24fd4d4eb7b785d4866a8aec50
Внутрішній номер закупівлі:
3652395
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-06-000666-c
Замовник:
територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26293548
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Соборна, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Штанько Лариса Василівна +380382658297 inbox@km.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
53 105 333.29 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
265 526.67 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
212 421.33 UAH
Період уточнення:
06.08.2019 16:11 - 11.08.2019 16:16
Період прийому пропозицій:
06.08.2019 16:11 - 21.08.2019 16:16
Аукціон:
22.08.2019 12:57 - 22.08.2019 13:24
Період кваліфікації:
22.08.2019 13:24 - 03.09.2019 15:13
Умови оплати:
підписання договору - 30%
- Подіяпідписання договору
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях7 банківські дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Завершення будівництва «Будинку правосуддя» по вул. Д. Галицького, 7 в м. Кам’янці - Подільському Хмельницької області (коригування) (Будівництво будівель за кодом ДК 021:2015 – 45210000-2) (кошти Державного бюджету України)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м.Кам’янець – Подільський, вул.Д.Галицького, 7
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГОЛДЕН КОНСТРАКТ"
Оскарження: 22.08.2019 13:24 - 09.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39763605
-
Контактна особа:
Ігор Шулдак +380758101801 tovgold@i.ua
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА КОНЄВА, будинок 2
Оскарження: 22.08.2019 13:24 - 09.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
53 100 090.27 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
49 999 662.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.08.2019 14:10
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ПОДІЛЛЯ-ТРАНСБУД"
Оскарження: 29.08.2019 14:10 - 09.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33468780
-
Контактна особа:
Володимир Мужило +380673803717 transbud2@yandex.ua
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, ВУЛ.КНЯЗІВ КОРІАТОВИЧІВ, будинок 37 А
Оскарження: 29.08.2019 14:10 - 09.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
50 584 824.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
50 584 824.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.08.2019 18:10
Документи
37
Скарги
0
ТОВ "ПОКРОВ БУД"
Оскарження: 29.08.2019 18:10 - 14.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39408596
-
Контактна особа:
Максим Михайленко +380967741661 pokrov-bud@ukr.net
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ГРОМОВА, будинок 167
Оскарження: 29.08.2019 18:10 - 14.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
52 835 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
52 835 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.09.2019 15:13
Документи
37
Скарги
0