-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
15540000-5 Сирні продукти
Тендер Prozorro UA-2019-05-14-001911-a
Торги відмінено
800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 600.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 600.00 UAH
Номер:
4984bf6be1e64891b823898a1902385f
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2019-05-16-000027
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
16.05.2019 00:00
Період моніторингу:
16.05.2019 16:26 - 11.06.2019 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВДЕННОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
16.05.2019 № 131
Херсон
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 15 пункту 10 Положення про Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області, затвердженого наказом Південного офісу Держаудитслужби 12 жовтня 2016 року № 8
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівлі ID: UA-2019-05-14-001911-a.
Підставою для здійснення моніторингу закупівлі є:
- виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівлі, зазначеної у пункті 1 цього наказу.
Начальник управління Д.КРУКОВСЬКИЙ
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону
- Порушення законодавства в частині складання форм документів у сфері публічних закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами проведеного моніторингу установлено порушення вимог абзацу першого частини третьої статті 17, пункту 2, 3 частини другої статті 22 Закону та підпунктів 1,2,3 пункту 1 Наказу №463.
За результатами аналізу питань дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані порушень не установлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
Згідно з інформацією, оприлюдненою в електронній системі закупівель, Замовник 21.05.2019 відмінив зазначену процедуру закупівлі.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 23 травня 2019 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; оприлюднення інформації щодо закупівлі; відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон).
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2019 рік; оголошення про проведення відкритих торгів; тендерну документацію, затверджену рішенням тендерного комітету Херсонської державної морської академії (далі – Замовник) від 02.05.2019 №б/н; відповідь надана Замовником на запитання від 21.05.2019.
За результатами проведеного моніторингу встановлено, що на порушення вимог пункту 3 частини другої статті 22 Закону Замовником в тендерній документації не передбачається надання учасниками інформації щодо застосування заходів із захисту довкілля.
В порушення абзацу першого частини третьої статті 17 та пункту 2 частини другої статті 22 Закону, тендерна документація містить вимогу до переможця торгів щодо надання ним документального підтвердження інформації у формі довідки в довільній формі про відсутність підстав, передбачених пунктом 2 частини першої статті 17 Закону, що міститься у відкритому єдиному державному реєстрі, доступ до якого є вільним.
У формі оголошенні про проведення відкритих торгів на закупівлю сирних продуктів Замовником не визначено вид предмета закупівлі, умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків), джерело фінансування закупівлі, чим порушено вимоги підпунктів 1,2,3 пункту 1 Змін до форм документів у сфері публічних закупівель, затверджених наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 21.03.2019 № 463, зареєстрованого Міністерством юстиції України від 11.04.2019 за № 386/33357 (далі – Наказ № 463).
Період усунення порушень:
23.05.2019 14:12 - 11.06.2019 00:00
Дата публікації висновку:
23.05.2019 14:12
Запити/Пояснення
Номер:
d548d062143b4e05818ef0fd05be80ee
Назва:
Запит Замовнику на пояснення
Дата опублікування:
17.05.2019 10:53
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
23.05.2019 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі сирних продуктів (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2019-05-14-001911-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та підпунктів 2 та 9 пункту 6, пункту 7 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень з питань:
1. Яким чином ви можете обґрунтувати рішення, щодо оприлюднення в електронній системі закупівель оголошення про проведення відкритих торгів без урахування внесених змін до форми оголошення про проведення відкритих торгів, затверджених наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 21 березня 2019 року № 463 «Про внесення змін до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року № 490», який набрав чинності 03 травня 2019 року, за відсутності пунктів: вид предмета закупівлі, умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків), джерело фінансування закупівлі?
2. Яким чином ви можете обґрунтувати, що в тендерній документації Замовника не передбачається надання учасниками інформації щодо застосування заходів із захисту довкілля?
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня отримання цього запиту. При цьому до пояснень може бути долучено їх документальне підтвердження.
Номер:
4afee290730949b98df12dfac44b0b27
Назва:
Відповідь на запит
Дата опублікування:
21.05.2019 15:37
Опис:
На засіданні тендерного комітету розглянуто звернення UA-М-2019-05-16-000027. Прийнято відповідне рішення за результатами розгляду звернення. Копію протоколу прикріплено.