• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

15540000-5 Сирні продукти

Торги відмінено

800 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 600.00 UAH
Номер: ee7f5d73b2094066b5ecac953a870de9
Внутрішній номер закупівлі: 3346959
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-05-14-001911-a   
Замовник: Херсонська державна морська академія
Контактна особа: Олександр Олександрович Слєпченко +380660254498 xdma_buch@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 800 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 600.00 UAH
Період уточнення: 14.05.2019 15:20 - 20.05.2019 10:00
Період прийому пропозицій: 14.05.2019 15:20 - 30.05.2019 10:00
Аукціон: з 31.05.2019 12:34

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
15540000-5 Сирні продукти
Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
Кількість 6500 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вул. 40 років Жовтня (Небесної сотні), 25 На карті

Інформація про скасування

Номер: 38ac90c8d3374ba5b0368c25d350c59c
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: Згідно ч. 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі»
Дата опублікування: 21.05.2019 15:50
Статус:
Виконано