-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-02-02-000032-c
Завершена
4 188 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 41 880.00 UAH
мін. крок: 1% або 41 880.00 UAH
Номер:
e6bb22b43fa24fe680d3ed73e6e9a499
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2019-03-20-000049
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
20.03.2019 00:00
Період моніторингу:
20.03.2019 15:54 - 13.04.2019 01:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНО-СХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
20.03.2019 № 9
Сєвєродонецьк
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Начальник управління Л. БЕРЕЗИНСЬКИЙ
Додаток
до наказу Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області
від 20.03.2019 № 9
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
2 UA-2019-02-02-000032-c 02.02.2019 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Начальник відділу контролю
у сфері закупівель Управління Л. ЗІНОВА
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
Порушень законодавства на стадії планування закупівлі, оприлюднення інформації щодо закупівлі, розгляд та оцінка тендерних пропозицій, своєчасність укладання договору про закупівлю та його оприлюднення не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Предметом аналізу були питання дотримання замовником законодавства у сфері публічних закупівель на стадії планування закупівлі, визначення предмета закупівлі, оприлюднення інформації про закупівлю, визначення переможця, укладання договору.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план замовника на 2019 рік, тендерна документація замовника, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерна пропозиція ТОВ «АС», протокол засідання тендерного комітету від 22.02.2019 № б/н, повідомлення про намір укласти договір, договір від 05.03.2019 за № 711(19)Б.
За результатами моніторингу закупівлі природного газу, проведеною відділом освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області (далі – Замовник) встановлено, що оголошення про проведення відкритих торів очікуваною вартістю 4 188 000,00 грн. опубліковано 02 лютого 2019 року, згідно реєстру отриманих тендерних пропозицій (далі - ТП), на участь у торгах надійшли пропозиції від наступних учасників: ТОВ «Сервіс Групп ЛТД», ТОВ «АС». Розкриття тендерних пропозицій відбулося 18.02.2019. Переможцем за результатами розгляду пропозицій визначено ТОВ «АС» з остаточною ціновою пропозицією 3 769 200,00 грн. Повідомлення про намір укласти договір опубліковано в електронній системі закупівель 22.02.2019 року.
Між ТОВ «АС» та відділом освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області укладений договір про постачання природного газу від 05.03.2019 за № 711(19)Б (далі – Договір). Загальна вартість договору складає 3 769 200,00 гривень.
Договір набуває чинності з моменту його підписання Сторонами і діє до 31.12.2019 року.
Оплата за укладеним договором Замовником не проводилась.
Враховуючи вищевикладене порушень Замовником законодавства у сфері публічних закупівель під час закупівлі природного газу не виявлено.
Період усунення порушень:
28.03.2019 16:26 - 03.04.2019 01:00
Дата публікації висновку:
28.03.2019 16:26