-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-02-02-000032-c
Завершена
4 188 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 41 880.00 UAH
мін. крок: 1% або 41 880.00 UAH
Номер:
aceaecf9ec90438297dc474b2de658c9
Внутрішній номер закупівлі:
3081574
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-02-000032-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТРОЇЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТРОЇЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42072219
-
Адреса:
92100, Україна, Луганська область, Троїцький район, селище міського типу Троїцьке, вулиця Центральна, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ляшенко Антоніна Павлівна +380645621590 buh-oms@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 188 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
41 880.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
100 000.00 UAH
Період уточнення:
02.02.2019 16:19 - 08.02.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
02.02.2019 16:19 - 18.02.2019 00:00
Аукціон:
18.02.2019 13:46 - 18.02.2019 14:07
Період кваліфікації:
18.02.2019 14:07 - 22.02.2019 22:21
Період завантаження договору:
22.02.2019 22:06 - 14.03.2019 22:06
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
349000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
Оскарження: 18.02.2019 14:07 - 05.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД" +380991996619 sgroup-ltd@ukr.net http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61145, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21
Оскарження: 18.02.2019 14:07 - 05.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 834 480.28 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 834 480.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.02.2019 22:06
Документи
63
Скарги
0
ТОВ "АС"
Оскарження: 22.02.2019 22:06 - 05.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
Червов Олексій Ігорович 380504285556, 380504285556 dkupchinskiy_as@ukr.net
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька область, Волноваха, ВУЛИЦЯ ШЕВЦОВОЇ, будинок 22А
Оскарження: 22.02.2019 22:06 - 05.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
3 769 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 769 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.02.2019 22:21
Документи
62
Скарги
0
Контракти
Номер:
ebb305d6fd104952beef63bc705e23c4
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-02-000032-c-b1
Постачальник:
ТОВ "АС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
Червов Олексій Ігорович 380504285556, 380504285556 dkupchinskiy_as@ukr.net
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька область, Волноваха, ВУЛИЦЯ ШЕВЦОВОЇ, будинок 22А
Номер договору:
711(19) Б
Сума договору:
2 441 923.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 034 936.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.03.2019 00:00 - 31.01.2020 23:59
Дата підписання:
05.03.2019 00:00
Статус:
Виконаний