-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Шкільні меблі в асортименті
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-006428-a
Завершена
1 535 519.57
UAH без ПДВ
Номер:
663d6e51558b46ce8af141679a2cb42c
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-07-31-000006
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
03.08.2026 00:00
Період моніторингу:
03.08.2026 17:19 - 25.08.2026 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Н А К А З
03.08.2026 № 132
Дніпро
Про початок здійснення
моніторингу процедур закупівель/ закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23 із змінами,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель Східного офісу Держаудитслужби забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Начальник Валентин ДОВГИЙ
Додаток
до наказу Східного офісу
Держаудитслужби
від 03.08.2026 № 132
Витяг з переліку процедур закупівель, щодо яких здійснюється моніторинг
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу назва замовника
6 UA-2026-07-20-006428-a 203.07.2026 ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Начальник відділу контролю у сфері закупівель Ольга КОВАЛЬОВА
Етапи закупівельного процесу:
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатом аналізу питань: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності умов тендерної документації та проєкту договору про закупівлю умовам Рамкової угоди, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону №922-VIII та Особливостям, відповідності умов тендерної документації та проєкту договору про закупівлю умовам Рамкової угоди, розгляду тендерної пропозиції ТОВ «ТЕХНО ГАЛАКТИКА», відповідності умов тендерної документації та проєкту договору про закупівлю умовам Рамкової угоди - порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 12 серпня 2026 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2022 року №922-VIII (далі Закон №922-VIII) та Особливостям здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 (в редакції, що діє на момент проведення торгів), розгляду тендерної пропозиції, відповідності умов тендерної документації та проєкту договору про закупівлю умовам Рамкової угоди щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, підписаної між Україною та Європейським Союзом 21 травня 2024 року у м. Києві та 22 травня 2024 року у м. Брюсселі та ратифікованої Законом України від 06 червня 2024 року № 3786-IX (далі – Рамкова угода).
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2026 рік ВІДДІЛУ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ (далі – Замовник), оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями, тендерну документацію, затверджену протоколом Уповноваженої особи Замовника від 23.07.2026 №171, реєстр отриманих тендерних пропозицій, протокол розкриття, тендерну пропозицію ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕХНО ГАЛАКТИКА» (далі – ТОВ «ТЕХНО ГАЛАКТИКА»), протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 29.07.2026 №174, пояснення Замовника надане через електронну систему закупівель 11 серпня 2026 року на запит Східного офісу Держаудитслужби.
Період усунення порушень:
12.08.2026 16:10 - 18.08.2026 00:00
Дата публікації висновку:
12.08.2026 16:10
Запити/Пояснення
Номер:
f176e239fff54e4f821337da7e0652ed
Назва:
Про надання пояснення
Дата опублікування:
06.08.2026 17:22
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
12.08.2026 00:00
Опис:
Запит замовнику на пояснення
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі товару Шкільні меблі в асортименті, ДК 021:2015: 39160000-1 – Шкільні меблі (інформація оприлюднена в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2026-07-20-006428-a), яку проведено Відділом освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради (далі - Замовник) відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» 26 січня 1993 року № 2939-XII, частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» 25 грудня 2015 року № 922-VIII із змінами (далі Закон № 922-VIII), із урахуванням «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 в редакції, яка діяла на момент проведення закупівлі (далі Особливості), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 №23, постала потреба в отриманні пояснення (інформації, документів):
1. Яким чином та на підставі яких документів Вами здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість?
2. Надати посилання на сторінку власного веб-сайту (або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів) на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, обґрунтування розміру бюджетних призначень, очікуваної вартості предмета закупівлі, відповідно до вимог пункту 4¹ постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).
3. За процедурою UA-2026-07-20-006428-a зазначено, що закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility, при цьому у плані закупівлі UA-P-2026-07-20-007878-a зазначено джерело фінансування закупівлі Місцевий бюджет - ТПКВКМБ: 1183 – Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», 1184 – Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
Яким чином Замовником виконано вимоги пункту 81 Особливостей в частині зазначення у річному плані закупівель інформації про код програмної класифікації видатків та кредитування відповідного бюджету (у разі коли джерелом фінансування закупівлі є державний або місцевий бюджет)?
Пояснення, (інформацію, документи) необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня отримання цього запиту з питань, які є предметом дослідження в рамках моніторингу процедури закупівлі.
За перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю передбачено відповідальність відповідно до статті 351-1 Кримінального кодексу України
Номер:
40b7944d1716486a9a7be505f101ce70
Назва:
відповідь
Дата опублікування:
11.08.2026 10:18
Опис:
На виконання запиту Східного офісу Держаудитслужби щодо надання пояснень у межах проведення моніторингу процедури закупівлі «Шкільні меблі в асортименті», ДК 021:2015 – 39160000-1 «Шкільні меблі» (ID: UA-2026-07-20-006428-a) повідомляємо наступне.
1. Щодо обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначення очікуваної вартості
Закупівля здійснювалася з метою забезпечення закладів загальної середньої освіти меблями відповідно до вимог реформи «Нова українська школа» та створення безпечного, сучасного освітнього середовища.
Розмір бюджетного призначення визначено на підставі:
- рішення місцевої ради про бюджет №4532 від 27.05.2026 р.;
- бюджетних призначень за КПКВК (ТПКВКМБ) 061183 та 061184;
Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі сформовано на підставі:
- наказу МОН України від 23.04.2018 №283 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору Нової української школи» (із змінами);
- чинних державних стандартів України щодо шкільних меблів (ДСТУ, ГОСТ, Технічних регламентів);
- фактичної потреби закладів освіти.
Очікувану вартість закупівлі визначено відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Мінекономіки України від 18.02.2020 №275. Під час визначення очікуваної вартості було проведено аналіз ринку шляхом:
- моніторингу цін в електронній системі закупівель Prozorro;
- аналізу загальнодоступної інформації щодо цін виробників та постачальників;
- комерційні пропозиції: ТОВ «ТЕХНО ГАЛАКТИКА», ФОП Шумик І.П., ТОВ «СМАРТ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ»;
За результатами проведеного аналізу визначено очікувану вартість закупівлі, яка відповідає середньоринковому рівню цін на дату оголошення процедури закупівлі.
2. Щодо оприлюднення обґрунтування відповідно до пункту 4¹ постанови Кабінету Міністрів України №710.
Оприлюднення обґрунтування Відповідно до Постанови КМУ від 16.12.2020 року №1266 «Про внесення змін до Постанови КМУ від 01.08.2013 №631 і від 11.10.2016 №710, було внесено зміни до п.3 Постанови №710, а саме: «З метою ефективного та раціонального використання коштів забезпечити оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення на власному веб-сайті протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурентної процедури закупівель або повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами переговорної процедури закупівель». Постанова КМУ від 16.12.2020 року №1266 набрала чинності з 19.12.2020. Тож, саме з 19.12.2020 року Замовники зобов’язані розміщувати «обгрунтування» на власному Web-сайті. Так як у Відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради немає власного Web-сайту, тому згідно листа Департаменту освіти і науки від 22.01.2021 №23 (сканкопія додається) оприлюднення обґрунтувань технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення відбувається на Порталі Криворізький ресурсний центр в підрозділі "Обгрунтування процедур закупівель, саме з 22.01.2021 року. Так як у Відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради немає власного Web-сайту, тому своєчасно опублікувати обгрунтовання не було технічної можливості. Надаємо посилання на сторінку Криворізького ресурсного центру, підрозділ «Обгрунтування процедур закупівель»: https://krmisto.gov.ua/ua/tenders/purchases/customer/13765/6.html для перегляду оприлюднення обґрунтувань технічних та якісних характеристик предмету закупівлі, розміру витрат очікуваної вартості предмету закупівлі - всі обгрунтування по процедурам відкриті торги та переговорним процедурам формуються протягом 5 днів. Станом на сьогоднішній день сторінка Криворізького ресурсного центру не працює і немає технічної можливості ознайомлення з оприлюдненою інформацією через введення в країні військового стану.
3. Щодо зазначення інформації про код програмної класифікації видатків та кредитування бюджету
Закупівля здійснюється в межах реалізації заходів програми «Нова українська школа» та фінансується за рахунок коштів державної субвенції та коштів місцевого бюджету (співфінансування).
У річному плані закупівель зазначено джерело фінансування із зазначенням ТПКВКМБ:
- 061183 – Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту «Нова українська школа»;
- 061184 – Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
Таким чином, Замовником під час формування річного плану закупівель зазначено інформацію щодо кодів програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету відповідно до вимог пункту 81 Особливостей. У процедурі закупівлі також зазначено, що закупівля здійснюється в рамках інструменту Ukraine Facility, що відповідає особливостям фінансування відповідного публічного інвестиційного проекту та не змінює джерел бюджетного фінансування, визначених у річному плані закупівель. Зазначена інформація була внесена Замовником з метою відображення програмної класифікації видатків, за рахунок яких здійснюється фінансування закупівлі. У разі якщо орган державного фінансового контролю вважає, що окремі відомості щодо коду програмної класифікації повинні були бути відображені в іншому полі електронної системи закупівель або в іншому форматі, Замовник приймає зазначені зауваження до уваги та надалі забезпечить врахування таких вимог під час формування річних планів закупівель.
Уповноважена особа Корчевська Т.В.