-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шкільні меблі в асортименті
Оголошено тендер
1 842 623.48
UAH
Номер:
cac680a2a79f4c61b5b2692081c2c5cd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-20-007878-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04544501
-
Адреса:
50086, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ДНІПРОВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04544501
-
Адреса:
50086, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ДНІПРОВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 842 623.48 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шкільні меблі в асортименті
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
20.07.2026 14:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Стінка меблева
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Стіл учнівський лабораторний для навчального кабінету
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Стіл демонстраційний для навчального кабінету хімії
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Стіл демонстраційний для навчального кабінету фізики
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Стінка меблева
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Стіл для робототехніки
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Стінка меблева
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Стінка меблева
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Стіл демонстраційний
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Стіл демонстраційний
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Стінка меблева
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Стінка меблева
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Стіл демонстраційний
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписТПКВКМБ 0611183 співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяКривий Ріг
Сума368 524.70 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписТПКВКМБ 0611184 виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяКривий Ріг
Сума1 474 098.78 UAH