-
Спрощена закупівля
-
Однолотова
-
КЕП
Оптоволоконний кабель підвищеної стійкості виробництва Файбер Хоум (Fiber Home), Китай G657.А2 (50,4км-1бхт) у комплекті з 2-ма пігтейлами одномодовими OCPF1-02MASEN-XX, для БПЛА
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-010705-a
Торги відмінено
32 161 495.60
UAH без ПДВ
Номер:
3ac1dad4b69241e9aee28780396dd718
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-08-13-000049
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
12.08.2026 00:00
Період моніторингу:
13.08.2026 14:42 - 04.09.2026 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Н А К А З
12.08.2026 Київ № 214
Про початок моніторингу
процедур закупівель / закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», зважаючи на пункт 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, та згідно з пунктом 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43,
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель / закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Департаменту моніторингу та перевірок закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель / закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Голова Алла БАСАЛАЄВА
Додаток
до наказу Державної аудиторської служби України «Про початок моніторингу процедур
закупівель / закупівель»
Витяг з переліку процедур закупівель / закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу
41 UA-2026-07-15-010705-a 15.07.2026 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Директор Департаменту
моніторингу та перевірок закупівель Олексій АЛЕКСАНДРОВ
Етапи закупівельного процесу:
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання визначення предмета закупівлі, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог Оголошення вимогам Закону та Особливостям № 1275, розгляду пропозиції ТОВ «ГЛОБАЛ ЛАЙТ ІНЖИНІРИНГ» – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 01 вересня 2026 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог оголошення про проведення спрощеної закупівлі (далі – Оголошення) вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та Особливостям здійснення закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 (в редакції станом на дату проведення закупівлі) (далі – Особливості № 1275), розгляду пропозиції.
Під час моніторингу проаналізовано: оголошення про проведення спрощеної закупівлі, затверджене рішенням уповноваженої особи УПРАВЛІННЯ 1 КОРПУСУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ «АЗОВ» (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 4110) (далі – Замовник) протокол від 15.07.2026 № 15/07/26/3; реєстр пропозицій; протокол розкриття пропозицій; пропозиція товариства з обмеженою відповідальністю «ГЛОБАЛ ЛАЙТ ІНЖИНІРИНГ» (далі – ТОВ «ГЛОБАЛ ЛАЙТ ІНЖИНІРИНГ»); вимога про усунення невідповідностей до 29.07.2026; протокольне рішення (протокол) уповноваженої Замовником особи від 03.08.2026 № 03/08/26/1; повідомлення про намір укласти договори про закупівлю; пояснення та документи Замовника надані 18.08.2026 через електронну систему закупівель на запит Держаудитслужби.
Відповідно до частини сьомої статті 8 Закону у висновку про результати моніторингу процедури закупівлі може зазначатися додаткова інформація, визначена органом державного фінансового контролю.
За даними відкритих джерел, а саме сайту https://opendatabot.ua/c/ 46316085 переможець закупівлі ТОВ «ГЛОБАЛ ЛАЙТ ІНЖИНІРИНГ» заснований 06.03.2026 з розміром статутного капіталу 300 000,00 гривень.
Поряд з цим, згідно відкритих даних в електронній системі закупівель ТОВ «ГЛОБАЛ ЛАЙТ ІНЖИНІРИНГ» у 2026 році виконує 20 договорів на загальну суму 84 252 167,88 грн, предметом виконання яких є придбання товарів. Слід зазначити, що згідно із інформацією розміщеною в електронній системі закупівель ТОВ «ГЛОБАЛ ЛАЙТ ІНЖИНІРИНГ» у 2026 році має 13 скасованих договорів на суму 46 312 418,50 грн, предметом придбання яких є товари.
Слід зауважити, що Замовник не скористався правом щодо встановлення в Оголошенні відповідно до вимог частини шостої статті 14 Закону вимоги щодо надання забезпечення пропозиції відповідно до статті 25 Закону та забезпечення виконання договору про закупівлю відповідно до статті 27 Закону.
Замовник під час здійснення моніторингу зазначеної закупівлі 24.08.2026 відмінив закупівлю відповідно до протокольного рішення уповноваженої особи Замовника від 24.08.2026 № 24/08/26/1 про відміну закупівлі згідно з вимогами абзацу другого частини дев’ятнадцятої статті 14 Закону у зв’язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі.
Період усунення порушень:
03.09.2026 18:29 - 09.09.2026 00:00
Дата публікації висновку:
03.09.2026 18:29
Запити/Пояснення
Номер:
e6a9330d657442558f8cab8e5c4b709e
Назва:
Про надання пояснень
Дата опублікування:
14.08.2026 14:07
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
20.08.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі «Оптоволоконний кабель підвищеної стійкості виробництва Файбер Хоум (Fiber Home), Китай G657.А2 (50,4км-1бхт) у комплекті з 2-ма пігтейлами одномодовими OCPF1-02MASEN-XX, для БПЛА» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером UA-2026-07-15-010705-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів) з наступних питань:
1. Надати інформацію та розрахунки з підтвердними документами (комерційні пропозиції від потенційних учасників, посилання на сайти, на яких здійснювався попередній моніторинг цін на товар, що є предметом даної закупівлі, тощо) на підставі яких вами здійснено обґрунтування розміру бюджетних призначень, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
2. Інформацію щодо укладання договору з переможцем торгів ТОВ «ГЛОБАЛ ЛАЙТ ІНЖИНІРИНГ», у разі не укладення договору, надати пояснення та відповідні документи щодо обґрунтованої необхідності подовження строку для укладення договору понад 15 днів з дати прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю.
У разі, якщо оприлюднення запитуваної інформації може нести загрозу національній безпеці та / або громадській безпеці і порядку, просимо надати відповідь на зазначене запитання з приховуванням інформації з обмеженим доступом.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Відповідно до статті 351-1 Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
a29caf6becd344f2b50ed1e6c5fc763d
Назва:
Відповідь на запит Держаудитслужби ( обл.) від 14.08.2026
Дата опублікування:
18.08.2026 14:50
Опис:
На Ваш запит від 14.08.2026 року надаємо витребуванні документи та окремо зазначаємо, що необхідність закупівлі пов'язана з особливостями виконання завдань за призначенням, які покладені на відповідні підрозділи та згідно рапорту ініціатора закупівлі із зазначенням технічних характеристик предмета закупівлі.
Окрім цього, визначений товар буде використовуватися в комплексі з іншим обладнанням, тому зазначені характеристики є найбільш ефективними.
Відповідно до пункту 1 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2022 р. № 1275 (далі- Особливості) особливості встановлюють порядок та умови здійснення оборонних закупівель (далі - закупівлі) для державних замовників у сфері оборони, служб державного замовника, а також військових частин, організацій (установ, закладів), що уповноважуються рішенням державного замовника у сфері оборони на здійснення закупівель та укладення державних контрактів (договорів), (далі - державні замовники) із забезпеченням захищеності державних замовників від воєнних загроз на період дії правового режиму воєнного стану.
Згідно з пунктом 8 Особливостей державні замовники здійснюють оборонні закупівлі товарів і послуг оборонного призначення, інших товарів і послуг для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони, вартість яких дорівнює або перевищує 200 тис. гривень, робіт оборонного призначення та робіт для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у разі, коли їх вартість дорівнює або перевищує 1,5 млн. гривень (крім закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення, що становлять державну таємницю, а також закупівлі озброєння, військової і спеціальної техніки, боєприпасів та їх складових частин та послуг із розроблення, ремонту, модернізації озброєння, військової і спеціальної техніки, боєприпасів та їх складових частин, товарів, робіт і послуг для будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд), в електронній системі закупівель в один із таких способів:
1) у порядку проведення відкритих торгів, що визначений особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5176; 2023 р., № 51, ст. 2834);
2) у порядку проведення СПРОЩЕНИХ закупівель, визначених Законом України “Про публічні закупівлі”, з урахуванням положень, визначених цими особливостями;
3) у порядку відбору постачальника шляхом запиту пропозицій постачальників відповідно до Порядку формування та використання електронного каталогу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 (Офіційний вісник України, 2020 р., № 75, ст. 2407);
4) шляхом застосування рамкової угоди відповідно до цих особливостей. Враховуючи вищезазначене та беручи до уваги рапорт ініціатора закупівлі, Замовником було прийнято рішення щодо проведення закупівлі у порядку проведення спрощених закупівель, визначених Законом України “Про публічні закупівлі”, в електронній системі закупівель. Учасник же посилається на частину 4 статті 22 Закону «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), яка застосовується до відкритих торгів згідно Розділу IV ВІДКРИТІ ТОРГИ Закону.
Відповідно до частини 4 статті 14 Закону у вимогах до предмета закупівлі, що містять посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, замовник МОЖЕ вказати, які аналоги та/або еквіваленти приймаються у пропозиціях учасників.
Тим самим дана норма НЕ ЗОБОВ’ЯЗУЄ Замовника вказувати аналоги та еквіваленти пропонованого товару, а визначає його право на це.
Отже, для дотримання принципів Закону, а саме максимальної економії та ефективності, Замовник прийняв рішення провести закупівлю саме за технічними характеристиками зазначеними в Додатку 2 до документації про проведення спрощеної закупівлі.
Поряд із цим, очікувана вартість закупівлі була визначена Замовником на підставі проведеного аналізу ринку та наявної цінової інформації щодо аналогічного/ідентичного товару.
При визначенні очікуваної вартості замовником враховувалися, зокрема: ціни, отримані від потенційних постачальників; інформація з відкритих джерел; комерційні пропозиції суб’єктів господарювання; технічні характеристики товару, його виробник та країна походження; умови та можливі витрати, пов’язані з його постачанням.
Розрахунок очікуваної вартості здійснювався виходячи з необхідної кількості товару та цінової інформації, наявної на момент планування закупівлі.
Крім того, на даний час проєкт договору з переможцем торгів ТОВ «ГЛОБАЛ ЛАЙТ ІНЖИНІРИНГ», перебуває на внутрішньому погоджені відповідальних підрозділів військової частини та буде заключений та оприлюднений у визначений законодавством строк без необхідності його подовження.