-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щебінь, пісок
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-011632-a
Торги відмінено
825 250.00
UAH без ПДВ
Номер:
4d85aa4a1ae04c15b28dcf61650222ff
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-08-10-000001
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
10.08.2026 00:00
Період моніторингу:
10.08.2026 10:50 - 01.09.2026 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
10.08.2026 №63-з
Івано-Франківськ
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», статей 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», підпункту 2 пункту 4 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 10.12.2025 № 272.
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівлі відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
В.о. начальника Андрій ТИМОФІЙЧУК
Додаток
до наказу Управління Західного офісу
Держаудитслужби в Івано-Франківській області
від 10.08.2026 №63-з
Перелік процедур закупівель для моніторингу
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
1 UA-2026-07-14-011632-a 14.07.2026 Дані автоматичних індикаторів ризиків
Заступник начальника відділу
контролю у сфері закупівель Ігор ГАМУЛЯК
Етапи закупівельного процесу:
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питань визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону та Особливостей, розгляду та відхилення тендерних пропозицій ФОП КОРПАН АНДРІЙ ЯРОСЛАВОВИЧ та ФОП Чмир Андрій Ярославович, розгляду тендерної пропозицій ФОП КОСИЛО ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу закупівлі: 27 серпня 2026 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII (зі змінами) (далі – Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (в редакції станом на дату проведення торгів) (далі – Особливості), розгляду тендерних пропозицій.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель КП «Комунгосп» Долинської міської ради (далі – Замовник) на 2026 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію Замовника, затверджену рішенням уповноваженої особи від 14.07.2026 №34 (далі – ТД), реєстр отриманих тендерних пропозицій, тендерні пропозиції ФОП КОРПАН АНДРІЙ ЯРОСЛАВОВИЧ, ФОП Чмир Андрій Ярославович, ФОП КОСИЛО ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, протокольні рішення уповноваженої особи від 29.07.2026 №44, від 30.07.2026 №45, від 31.07.2026 №46, від 14.08.2026 №51, відповідь Замовника на запит про надання пояснень від 14.08.2026 та 21.08.2026 року.
Відповідно до протокольного рішення уповноваженої особи від 14.08.2026 №51 згідно підпунктом 2 пункту 50 Особливостей торги відмінено у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, а саме: допущено неточність при розрахунку кількості та фракцій предмета закупівлі, яку вже виправити неможливо, тому закупівлю відмінено з подальшим оголошенням нової після усунення неточностей.
Період усунення порушень:
27.08.2026 12:28 - 02.09.2026 00:00
Дата публікації висновку:
27.08.2026 12:28
Запити/Пояснення
Номер:
1d491b55f7b746eebaaedaac68868822
Назва:
Запит замовнику про надання пояснення
Дата опублікування:
11.08.2026 14:18
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
15.08.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі предмету «Щебінь, пісок» (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2026-07-14-011632-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року №43, постала потреба в отриманні пояснень (інформації, документів) із наступних питань:
Яким чином та на підставі яких документів Замовником здійснено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість (надати інформацію та відповідні документи)?
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому, до пояснень необхідно долучити їх документальне підтвердження.
Повідомляємо, що за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю передбачено відповідальність відповідно до статті 351¹ Кримінального кодексу України.
Номер:
e43a6b6d3729410fb4e8f4599539c428
Назва:
Пояснення
Дата опублікування:
14.08.2026 11:17
Опис:
У відповідь на запит Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області, розміщений в електронній системі закупівель 11.08.2026 (далі – запит) стосовно надання пояснень (інформації, документів), що стосуються здійснення запитувачем моніторингу проведення процедури закупівлі «Щебінь, пісок», оголошення про проведення якої оприлюднене на вебпорталі Уповноваженого органу за № UA-2026-07-14-011632-a (далі – Процедура закупівлі), повідомляємо таке.
Технічні та якісні характеристики визначені відповідно до потреби замовника у закупівлі щебеню та піску, що використовується для поточного утримання та дрібного ремонту доріг,вулиць,тротуарів та інших об’єктів інфраструктури міста протягом року в належному стані.
Очікувана вартість предмета закупівлі розрахована виходячи з цін отриманих комерційних пропозицій та моніторингу цін з використанням системи «Prozorro».
Пропозиції (ФОП Нижник Р.А., ТОВ «Дорленд», ТДВ «Долинський завод залізобетонних виробів») додаються.
Номер:
b6aa26eb6e9f4b5e9f840fb15117a389
Назва:
Запит замовнику про надання пояснення
Дата опублікування:
18.08.2026 16:09
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
22.08.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі предмету «Щебінь, пісок» (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером ID: UA-2026-07-14-011632-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року №43, постала потреба в отриманні пояснень (інформації, документів) із наступних питань:
У протоколі №44 від 29.07.2026 уповноваженою особою зазначено, що за результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції ФОП КОРПАН АНДРІЯ ЯРОСЛАВОВИЧА, замовником було виявлено невідповідність пропозиції учасника умовам технічної специфікації, що вимагалося тендерною документацією, а саме: учасник мав надати сертифікат відповідності на пісок щільний природній, що підтверджує виготовлення чи відповідність саме ДСТУ Б В.2.7-32-95, учасник такого сертифікату не надав.
Водночас, у тендерній пропозиції учасника ФОП КОРПАН АНДРІЯ ЯРОСЛАВОВИЧА у файлі «Сертифікат відповідності (пісок).pd» надано сертифікат відповідності за №TER.1.Пр.188-26 на пісок щільний природний для будівельних матеріалв, виробів, конструкцій та робіт (термін дії з 18.06.2026 до 11.06.2027), виданий Тернопільською філією ДП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ», якому зазначено, що він відповідає вимогам ДСТУ Б В.2.7-32-95, НРБУ-97.
1. Чим керувався замовник відхиляючи тендерну пропозицію учасника ФОП КОРПАН АНДРІЯ ЯРОСЛАВОВИЧА?
У протоколі №445 від 30.07.2026 уповноваженою особою зазначено, що за результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції ФОП Чмир Андрій Ярославович, замовником було виявлено невідповідність пропозиції учасника умовам технічної специфікації, що вимагалося тендерною документацією, а саме: учасник мав надати сертифікат відповідності на пісок щільний природній, що підтверджує виготовлення чи відповідність саме ДСТУ Б В.2.7-32-95, учасник такого сертифікату не надав.
Водночас, у тендерній пропозиції учасника ФОП Чмир Андрій Ярославович у файлі «МШБД 38 серт ДСТУ пісок.PDF» надано сертифікат відповідності за №TER.1.Пр.188-26 на пісок щільний природний для будівельних матеріалв, виробів, конструкцій та робіт (термін дії з 18.06.2026 до 11.06.2027), виданий Тернопільською філією ДП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ», якому зазначено, що він відповідає вимогам ДСТУ Б В.2.7-32-95, НРБУ-97.
2. Чим керувався замовник відхиляючи тендерну пропозицію учасника ФОП Чмир Андрій Ярославович?
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому, до пояснень необхідно долучити їх документальне підтвердження.
Повідомляємо, що за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю передбачено відповідальність відповідно до статті 351¹ Кримінального кодексу України.
Номер:
b635a8bcd1c849c7ac3fca4c17b7fd97
Назва:
Пояснення
Дата опублікування:
21.08.2026 15:52
Опис:
У відповідь на запит Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області, розміщений в електронній системі закупівель 18.08.2026 (далі – запит) стосовно надання пояснень (інформації, документів), що стосуються здійснення запитувачем моніторингу проведення процедури закупівлі «Щебінь, пісок», оголошення про проведення якої оприлюднене на вебпорталі Уповноваженого органу за № UA-2026-07-14-011632-a (далі – Процедура закупівлі), повідомляємо таке.
Замовник керувався тим фактом, що ДСТУ в поданих сертифікатах відповідності на пісок щільний природній ФОП Корпана А.Я. за №TER.1.Пр.188-26 та ФОП Чмира А.Я. за №TER.1.Пр.188-26 відрізняється від ДСТУ, який зазначено в технічному завданні, а саме учасники ФОП Корпан А.Я та ФОП Чмир А.Я. надали сертифікати що відповідають вимогам згідно ДСТУ Б В.2.7-29-95 а вимагалось згідно ДСТУ Б В.2.7-32-95.