• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Щебінь, пісок

Оголошено тендер

990 300.00 UAH
Номер: 821034d9838640d48b3d6ec2d92d781e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-14-013201-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП Комунгосп ДМР
Замовник: КП Комунгосп ДМР
Очікувана вартість: 990 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Щебінь, пісок
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 14.07.2026 16:38
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДолинська
Сума990 300.00 UAH