-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Іллі Коваля, 20 (45453000-7 – капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-014739-a
Завершена
10 172 261.00
UAH з ПДВ
Номер:
186ac4ae9dfa4b22b3e5b661847d4139
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-08-24-000018
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
24.08.2026 00:00
Період моніторингу:
24.08.2026 14:46 - 15.09.2026 00:00
Статус:
Здійснення моніторингу
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВДЕННОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
24.08.2026 № 80-З
Миколаїв
Про початок моніторингу
процедур закупівель / закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, підпунктів 2, 15 пункту 10 Положення про Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області, затвердженого наказом Південного офісу Держаудитслужби 12 жовтня 2016 року № 8, та на підставі виявлених органом державного фінансового контролю ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг процедур закупівель / закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель / закупівель, зазначених в пункті 1 цього наказу.
3. Повідомлення про прийняття рішення про початок моніторингу процедур закупівель оприлюднити в електронній системі закупівель протягом двох робочих днів.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Підстава: доручення Державної аудиторської служби України від 14.08.2026 № 003100-18/11066-2026 та від 20.08.2026 № 003100-18/11325-2026.
В.о. начальника Володимир УРСУЛ
Додаток
до наказу Управління Південного офісу
Держаудитслужби в Миколаївській області
від 24.08.2026 № 80-З
Витяг з переліку процедур закупівель / закупівель
№ 2 UA-2026-06-30-014739-a 30.06.2026
Начальник відділу контролю
у сфері закупівель
Управління Південного офісу
Держаудитслужби в Миколаївській області Сергій ЧЕРНОВОЛ
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Запити/Пояснення
Номер:
ed7a62a3e0c0469b9b7bb15e095acfed
Назва:
Запит про надання пояснень, інформації, документів
Дата опублікування:
25.08.2026 09:49
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
29.08.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» та підпунктів 2 та 9 пункту 6, пункту 7 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів).
1. Надати інформацію та відповідні документи (комерційні пропозиції від потенційних учасників, посилання на сайти, на яких здійснювався попередній моніторинг цін на матеріальні ресурси (будівельні матеріали), що придбаваються в межах даної закупівлі, проєктно-кошторисну документацію (інвесторську), технічне завдання, дефектні акти, експертні звіти тощо), на підставі яких вами здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
2. Надати інформацію щодо оприлюднення на власному вебсайті обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. У разі оприлюднення надати посилання на сторінку, яка буде доступна для перегляду.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставлених питань, необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
У разі, якщо оприлюднення запитуваної інформації може нести загрозу національній безпеці та / або громадській безпеці і порядку, просимо надати відповідь на зазначене запитання з приховуванням інформації з обмеженим доступом.
Повідомляємо, що за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю передбачено відповідальність відповідно до статті 351-1 Кримінального кодексу України.
Номер:
713f31a7abe045c6abf8045f3e87f81d
Назва:
Пояснення через електронну систему закупівель стосовно процедури закупівлі: Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Іллі Коваля, 20 (45453000-7 - капітальний ремонт і реставрація) (інформацію про закупівлю оприлюднено в електронній системі закупівель за номером UA-2026-06-30-014739-a)
Дата опублікування:
28.08.2026 11:49
Опис:
Відповідно до частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII (зі змінами) (далі – Закон) надаємо пояснення через електронну систему закупівель стосовно процедури закупівлі: Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Іллі Коваля, 20 (45453000-7 - капітальний ремонт і реставрація) (інформацію про закупівлю оприлюднено в електронній системі закупівель за номером UA-2026-06-30-014739-a)
Щодо першого питання запиту повідомляємо про таке:
Керуючись чинними нормативно-правовими актами у сфері публічних закупівель, очікувану вартість закупівлі робіт, які є предметом закупівлі, а також технічні та якісні характеристики предмета закупівлі: «Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Іллі Коваля, 20 (45453000-7 - капітальний ремонт і реставрація), визначено відповідно до розробленої та затвердженої проєктної документації (посилання на проєктно-кошторисну документацію (реєстраційний номер PD01:5725-7866-9422-3851) https://e-construction.gov.ua/document_detail/doc_id=3925724420684908239/optype=4).
Експертною організацією проведено експертизу кошторисної частини проєктної документації на будівництво за робочим проєктом: Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Іллі Коваля, 20. За її результатами отримано експертний звіт (позитивний) від 23 червня 2026 № 21-0384/01-26, створений в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (посилання на експертний звіт https://e-construction.gov.ua/document_detail/doc_id=3930103915688756918/optype=6).
Додатково до цієї відповіді додаються:
- звіт з аналізу цін;
- сканований варіант технічного завдання до закупівлі;
- сканований варіант експертного звіту.
Щодо другого питання запиту повідомляємо про таке:
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) на офіційному вебсайті Харківської міської ради опубліковано обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Іллі Коваля, 20 (45453000-7 - капітальний ремонт і реставрація), визначених відповідно до розробленої та затвердженої проєктної документації, а також його очікуваної вартості. Посилання на вебсайт надається:
https://city.kharkiv.ua/documents/ogolosennia/obgruntuvannia-texnicnix-ta-iakisnix-xarakteristik-predmeta-zakupivli-rozmiru-biudzetnogo-priznacennia-ocikuvanoyi-vartosti-predmeta-zakupivli-2244