• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Іллі Коваля, 20 (45453000-7 – капітальний ремонт і реставрація)

Завершена

10 172 261.00 UAH з ПДВ
Номер: bf9b7ff0ef1442f68982e3bc671c082b
Внутрішній номер закупівлі: 29697878
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-014739-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З БЛАГОУСТРОЮ, ВІДБУДОВИ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Вікторія Іванова 380577252879 ivanovavv02051962@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 10 172 261.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 18:13 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 18:13 - 23.07.2026 00:00
Аукціон: з 23.07.2026 15:44
Період кваліфікації: 23.07.2026 00:00 - 30.07.2026 11:12
Період завантаження договору: 05.08.2026 00:00 - 15.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴10 172 261.00 Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Іллі Коваля, 20 (45453000-7 – капітальний ремонт і реставрація)