-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Емульсія бітумна, дорожня, катіонна, швидкорозпадна ; 44110000-4 - Конструкційні матеріали за ДК 021-2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-003370-a
Завершена
1 198 399.92
UAH з ПДВ
Номер:
c7754dd62b1a47c8a9f1804da832c51e
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-08-03-000016
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
03.08.2026 00:00
Період моніторингу:
03.08.2026 12:37 - 25.08.2026 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
03.08.2026 №198
Львів
Про початок моніторингу
процедур закупівель/закупівель
Відповідно до статті 2 та статті 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», з врахуванням пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, та згідно з пунктом 9 Положення про Західний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель/закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель/закупівель, згідно з додатком, що додається.
В.о начальника Володимир ВОЇНСЬКИЙ
Додаток до наказу Західного офісу Держаудитслужби від 03.08.2026 №198.
Витяг з переліку процедур
закупівель/закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі/закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу, опис підстав для здійснення моніторингу процедури закупівлі/закупівлі, унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу: UA-2026-06-30-003370-a, 30.06.2026. Дані автоматичних індикаторів ризиків.
Начальник
відділу контролю у сфері закупівель Надія ЯРЕМА
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності тендерної документації вимогам Закону та Особливостей №1178; правильності заповнення документів, що оприлюднюються відповідно до Закону та Особливостей №1178; розгляду тендерних пропозицій; надання переможцем тендеру документів; своєчасності укладення договору про закупівлю та його оприлюднення; відповідності умов укладеного договору вимогам тендерної документації та тендерній пропозиції переможця тендеру– порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 11 серпня 2026 року.
Предметом аналізу закупівлі були питання: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності тендерної документації вимогам Закону України від 25.12.2015 №922-VIII «Про публічні закупівлі» (у чинній для досліджуваної процедури закупівлі редакції, далі – Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (у чинній для досліджуваної процедури закупівлі редакції, далі – Особливості №1178); правильності заповнення документів, що оприлюднюються відповідно до Закону та Особливостей №1178; розгляду тендерних пропозицій; виконання замовником рішення Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарги про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі – Орган оскарження); надання переможцем тендеру документів; своєчасності укладення договору про закупівлю та його оприлюднення; відповідності умов укладеного договору вимогам тендерної документації та тендерній пропозиції переможця тендеру.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Комунального підприємства «Об'єднане» (далі – Замовник) на 2026 рік (UA-P-2026-06-30-003879-a); оголошення про проведення відкритих торгів; звіт про результати проведення процедури закупівлі; наявну в заповнених електронних полях в електронній системі закупівель інформацію щодо досліджуваної процедури закупівлі; тендерну документацію Замовника; реєстр отриманих тендерних пропозицій; протокол розкриття тендерних пропозицій; електронні протоколи від 10.07.2026 та від 24.07.2026, а також протокольні рішення уповноваженої особи Замовника від 10.07.2026 №28, від 24.07.2026 №30 та №31; щодо результатів розгляду тендерної пропозиції ТОВ «ІЗОФАСТ»; тендерну пропозицію ТОВ «ІЗОФАСТ»; оприлюднене Замовником повідомлення з вимогами про усунення невідповідностей у тендерній пропозиції ТОВ «ІЗОФАСТ» та оприлюднені цим учасником документи на усунення невідповідностей; опубліковану інформацію щодо оскарження рішення Замовника про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «ІЗОФАСТ» (скарга UA-2026-06-30-003370-a.a1) та прийняття Органом оскарження рішення за результатами розгляду такої скарги (рішення від 22.07.2026 №8912-р/пк-пз); оприлюднену Замовником інформацію щодо виконання рішення Органу оскарження; повідомлення про намір укласти договір; опубліковані ТОВ «ІЗОФАСТ» як переможцем тендеру документи; договір від 03.08.2026 №136/26; опубліковані під час моніторингу Замовником пояснення та документи на запит органу державного фінансового контролю.
З врахуванням розгляду Органом оскарження скарги та прийняття відповідного рішення за результатами її розгляду, моніторинг щодо питань, порушень, обставин, підстав, які були предметом розгляду Органом оскарження, не проводився.
Період усунення порушень:
11.08.2026 12:24 - 15.08.2026 00:00
Дата публікації висновку:
11.08.2026 12:24
Запити/Пояснення
Номер:
d5b0cd6216a24f2cbb0d002b65203c56
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
04.08.2026 15:35
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
08.08.2026 00:00
Опис:
Відповідно до статті 19 Конституції України, абзацу 2 статті 2, статті 5 Закону України від 26.01.1993 №2939-ХІІ «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та частини 5 статті 8 Закону України від 25.12.2015 №922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), в межах здійснення Західним офісом Держаудитслужби моніторингу закупівлі за ID: UA-2026-06-30-003370-a, яка проведена Комунальним підприємством «Об'єднане» (далі – Замовник), виникла необхідність в отриманні пояснень.
Враховуючи вищенаведене, прошу надати пояснення з наступного питання:
1. Яким чином та на підставі яких документів Замовником здійснено обґрунтування, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість ?
Пояснення необхідно надати через інформаційно–телекомунікаційну систему закупівель «ProZorro» протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснень необхідно долучити їх документальне підтвердження.
Відповідно до вимог статті 351-1 Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
41c8b57962644cfd95a77aec310b8a7c
Назва:
ВІдповідь на запит затверджено протоколом Уповноваженої особи № 32 від 05.08.2026 року
Дата опублікування:
05.08.2026 15:38
Опис:
На ваш запит, опублікований в рамках моніторингу процедури закупівлі Емульсія бітумна, дорожня, катіонна, швидкорозпадна ; 44110000-4 - Конструкційні матеріали за ДК 021-2015 Єдиного закупівельного словника , зареєстрована за ідентифікатором: № UA-2026-06-30-003370-a, виходячи зі змісту Запиту, відповідно до статті 19 Конституції України, абзацу 2 статті 2, статті 5 Закону України від 26.01.1993 №2939-ХІІ «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та частини 5 статті 8 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), в межах здійснення Західним офісом Держаудитслужби моніторингу закупівлі за ID: UA-2026-06-30-003370-a,, яка проведена Комунальним підприємством «Об'єднане» (далі – Замовник), виникла необхідність в отриманні пояснень по такому питанню:
1. Яким чином та на підставі яких документів Замовником здійснено обґрунтування, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість ?
Закупівля, по якій вами здійснюється моніторинг (UA-M-2026-08-03-000016) - є закупівлею товару.
Відповідно до вимог пункту 4-1 Постанови КМУ № 710 від 11.10.2016, обов’язок оприлюднення обґрунтування на власному веб-сайті (або веб-сайті головного розпорядника) поширюється на розпорядників бюджетних коштів. Оскільки Самбірське Комунальне підприємство «Об'єднане» є одержувачем бюджетних коштів, обов’язкове оприлюднення інформації на веб-сайті положеннями Постанови № 710 не передбачено. Разом з тим, відповідне обґрунтування технічних характеристик та вартості було підготовлено Замовником під час планування закупівлі, і його зміст наводиться у цьому поясненні.
Обгрунтування вказаної закупівлі проводилось на підставі рішення від 18 грудня 2025 року № 2 № XLVII сесії 8-го демократичного скликання Самбірської міської ради Львівської області « Про бюджет Самбірської міської територіальної громади на 2026 рік», відповідно до Додатку 3 даного рішення, « Програма благоустрою Самбірської міської територіальної громади на 2026 рік», наказу начальника УКБ та ЖКГ « Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2026 рік та затвердження паспортів бюджетних програм на 2026 рік в новій редакції від 27 березні 2026 року №8 , протоколу робочої групи від 30.06.2026 № 6, наказу директора Самбірського комунального підприємства «Об'єднане» від 22.06.2026 року № 146/од.
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Емульсія бітумна, дорожня, катіонна, швидкорозпадна ; 44110000-4 - Конструкційні матеріали за ДК 021-2015 Єдиного закупівельного словника, зумовлене специфікою технологічного процесу дорожньо-ремонтних робіт, які заплановано виконати силами підприємства.
Технологічна відповідність: На балансі та в користуванні Замовника перебуває спеціалізоване обладнання (установка/машина Madpatcher) для виконання ямкового ремонту дорожнього покриття струменевим методом. Згідно з інструкцією з експлуатації вказаного обладнання та технологічними регламентами виконання ремонтних робіт струменевим методом (ремонт тріщин та вибоїн без попереднього фрезерування), обов'язковим до використання в’яжучим матеріалом є саме катіонна швидкорозпадна дорожня бітумна емульсія з вмістом бітуму 60% (марка ЕКШ-60). Застосування емульсії в дорожніх роботах дає можливість отримати високу продуктивність і якість роботи.
Дотримання національних стандартів: Технічні вимоги до предмета закупівлі сформовано відповідно до положень ДСТУ Б В.2.7-129:2013 «Емульсії бітумні дорожні. Технічні умови». Обрана марка ЕКШ-60 є оптимальною за своєю швидкістю розпаду з в’яжучою асфальтною речовиною, вміст в’яжучої речовини (бітума) не менше 60 %).
Виробнича необхідність: Обсяг закупівлі визначено на підставі затвердженого протоколу робочої групи від 30.06.2026 року №6.
Щодо визначення очікуваної вартості предмета закупівлі ?
При плануванні і організації закупівлі, відповідно до Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України№ 275 від 18.02.2020 року «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», потреба в предметі закупівлі визначалась на підставі аналізу фактично використаних товарів предмету закупівлі у минулих періодах та з урахуванням поточних завдань Замовника.
Щодо обґрунтування очікуваної вартості. Замовником, аналізуючи ринок, проводились ринкові консультації шляхом направлення електронною поштою запитів цінових пропозицій до учасників ринку, постачальників необхідного замовнику предмету закупівлі.
Розрахунок очікуваної вартості вказаного предмета закупівлі визначено методом порівняння ринкових цін зокрема згідно наданих комерційних пропозицій, а саме було надано (електронною поштою) чотири запити цінової пропозиції різним постачальникам від 22.06.2026 року: ТОВ «БАУСІСТЕМ» вих. № 349-26, ТОВ «ІЗОФАСТ» вих.№ 348-26, ТЗОВ «ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «СФЕРАІЗОЛ»вих.347-26, ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЮСТАС” вих.350-26.
Станом на 26.06.2026 було отримано три комерційні пропозиції, від ТЗОВ «ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «СФЕРАІЗОЛ», вих.№ 77 від 24.06.2026 року , ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЮСТАС”, вих. № 104 від 24.06.2026 року, ТОВ «ІЗОФАСТ».вих. 119 від 25.06.2026 року.
ТЗОВ «ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «СФЕРАІЗОЛ вказало вартість однієї тони емульсія бітумна ЕКШ – 60 - 55000,00 грн з ПДВ з доставкою за адресою підприємства, ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЮСТАС”43 800,00 грн з ПДВ з доставкою за адресою підприємства, , а також ТОВ «ІЗОФАСТ» 51 000,00 грн з ПДВ з доставкою за адресою підприємства.
На підставі вищенаведеного очікувана вартість була визначена як середньоарифметичне значення отриманих даних: Ціна: 55 000,00 + 51 000,00 + 43 800,00/3 = 49 933,33 грн з ПДВ за 1т. з доставкою за адресою підприємства.
Очікувану вартість предмету закупівлі визначено як добуток очікуваної ціни за одиницю (тонну) на кількість товару (24 тонн) і становить 1 198 399. 92 грн. з ПДВ з доставкою за адресою Замовника.
Додатки до пояснення (докукментальне підтвердження):
1. Рішення від 18 грудня 2025 року № 2 № XLVII сесії: на « 5 »арк.
2. Наказ начальника УКБ та ЖКГ на « 5 » арк.
3. Протокол робочої групи від 30.06.2026 № 6 на « 2 » арк.
4. Наказ директора від 22.06.2026 року № 146/од. на « 1 » арк.
5. Запит цінової пропозиції ТОВ «БАУСІСТЕМ» на 1 арк.
6. Запит цінової пропозиції ТОВ «ІЗОФАСТ» на 2 арк..
7. Запит цінової пропозиції ТЗОВ«ВИРОБНИЧЕПІДПРИЄМСТВО«СФЕРАІЗОЛ» на 2 арк.
8. Запит цінової пропозиції ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЮСТАС”, на 2 арк.
9. Комерційна пропозиція ТОВ «ІЗОФАСТ» на 1 арк.
10. Комерційна пропозиція ТЗОВ«ВИРОБНИЧЕПІДПРИЄМСТВО«СФЕРАІЗОЛ» на 1 арк.
11. Комерційна пропозиція ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЮСТАС”, на 1 арк,
12. Довідка про наявність обладнання «Madpatcher» на 1 арк.
13. Протокол Уповноваженої особи № 32 на 4 арк.