-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного огляду та випробовувань (Експертне обстеження електрообладнання ТОВ "Оператор ГТС України”)
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-010472-a
Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-06-26-012523-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені у складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%.
Завершена
1 147 578.00
UAH без ПДВ
Номер:
9b7b1e35e49c496db9728139b82496d7
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-08-17-000021
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
17.08.2026 00:00
Період моніторингу:
17.08.2026 15:14 - 08.09.2026 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Управління Північного офісу Держаудитслужби
в Житомирській області
Н А К А З
17.08.2026
№ 85-з
Житомир
Про початок моніторингу
процедур закупівель/закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», зважаючи на пункт 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, підпункту 2 пункту 5 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року № 18 (зі змінами), та на виконання доручення Державної аудиторської служби України від 14.08.2026 № 003100-18/11066-2026,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг процедур закупівель/закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель/закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Начальник Управління
Північного офісу Держаудитслужби
в Житомирській області Вадим МОТУЗ
Додаток до наказу Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області від 17.08.2026 № 85-з
Витяг з переліку процедур закупівель/закупівель.
№ з/п
Унікальний номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель, та/або унікальний номер повідомлення про намір укласти договір, опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі:
13. UA-2026-06-29-010472-a. Дані автоматичних індикаторів ризиків.
Етапи закупівельного процесу:
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю відповідно до законодавства у сфері закупівель, повноти відображення інформації в оголошенні про проведення відкритих торгів з особливостями відповідно до вимог Закону та вимог Особливостей, дотримання вимог Постанови № 710, відповідності вимог тендерної документації вимогам законодавства у сфері закупівель, розгляду тендерних пропозицій учасника ТОВ «Житомирський експертно-технічний центр Держпраці», ТОВ «Миколаїв Техексперт», ТОВ «Товариство технічного нагляду Діекс», ТОВ «Український центр «Експерт № 1», своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов укладеного договору про закупівлю умовам тендерної пропозиції переможця та законодавству, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених законодавством, - порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 02 вересня 2026 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю відповідно до законодавства у сфері закупівель, повнота відображення інформації в оголошенні про проведення відкритих торгів з особливостями відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 (далі – Закон) та вимог Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (в редакції, чинній на момент проведення процедури закупівлі), дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів», зі змінами (далі – Постанова № 710), відповідність вимог тендерної документації вимогам законодавства у сфері закупівель, розгляд тендерної пропозиції, своєчасність укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідність умов укладеного договору про закупівлю умовам тендерної пропозиції переможця та законодавству, своєчасність надання інформації та документів у випадках, передбачених законодавством.
Під час моніторингу проаналізовані: річний план закупівель Товариства з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України» (далі – Замовник) на 2026 рік, оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями, тендерна документація, затверджена протоколом уповноваженої особи від 29.06.2026 № 26-20554, тендерні пропозиції учасників товариства з обмеженою відповідальністю «Житомирський експертно-технічний центр Держпраці» (далі – ТОВ «Житомирський експертно-технічний центр Держпраці»), товариства з обмеженою відповідальністю «Миколаїв Техексперт» (далі – ТОВ «Миколаїв Техексперт»), товариства з обмеженою відповідальністю «Спільне українсько-німецьке «Товариство технічного нагляду Діекс» (далі – ТОВ «Товариство технічного нагляду Діекс»), тендерна пропозиція переможця товариства з обмеженою відповідальністю «Український центр «Експерт № 1» (далі – ТОВ «Український центр «Експерт № 1»), протоколи щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 21.07.2026 № 26-20554-р, від 22.07.2026 № 26-20554-д-2, від 27.07.2026 № 26-20554-р-2, від 29.07.2026 № 26-20554-р-3 та від 11.08.2026 № 26-20554-д-3, повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей від 14.07.2026 та від 06.08.2026, повідомлення щодо надання обґрунтування аномально низької ціни від 28.07.2026, електронний протокол/повідомлення продовження строку розгляду тендерної пропозиції/пропозиції від 05.08.2026, повідомлення про намір укласти договір про закупівлю від 11.08.2026, договір про закупівлю послуг від 21.08.2026 № 4600015570, укладений з ТОВ «Український центр «Експерт № 1» на суму 1 373 040,00 грн, пояснення Замовника з копіями документів, отримані через електронну систему закупівель 21.08.2026, інформація з власного веб-сайту за посиланням: https://tsoua.com/zakupivli/teo-zakupivel/teo-zakupivel-2-kvartal-2026-rik/.
Період усунення порушень:
02.09.2026 16:44 - 08.09.2026 00:00
Дата публікації висновку:
02.09.2026 16:44
Запити/Пояснення
Номер:
5f6e890687134e79b8c98a16d2e9b304
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
19.08.2026 20:22
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
25.08.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі по предмету «Послуги з технічного огляду та випробовувань (Експертне обстеження електрообладнання ТОВ "Оператор ГТС України”)» (інформацію оприлюднено в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2026-06-29-010472-a), відповідно до частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та пункту 23 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості), постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів) з наступних питань.
1. Надати інформацію та відповідні документи (комерційні пропозиції від потенційних учасників, посилання на сайти, на яких здійснювався попередній моніторинг цін на послуги, що є предметом даної закупівлі), на підставі яких вами здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
2. Надати інформацію щодо оприлюднення на власному вебсайті обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. У разі оприлюднення надати посилання на сторінку, яка буде доступна для перегляду.
3. Відповідно до пункту 19 частини 2 статті 22 Закону в тендерній документації зазначаються опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх пропозицій. Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме - технічні помилки та описки.
Крім того, згідно із частиною 10 статті 11 Закону рішення уповноваженої особи (тендерного комітету) оформлюється протоколом.
Враховуючи вищевикладене, просимо надати інформацію чи були встановлені факти формальних (несуттєвих) помилок при розгляді тендерної пропозиції учасника товариства з обмеженою відповідальністю «Український центр «Експерт № 1» (далі – ТОВ «Український центр «Експерт № 1») на відповідність тендерній документації Товариства з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України» (далі – Замовник) (протоколу, рішення).
4. Відповідно до вимог підпункту 2.1.1 пункту 2.1 розділу 2 Додатку № 2 до тендерної документації встановлено імперативну вимогу щодо надання учасниками у складі тендерної пропозиції оригіналу та/або електронної копії та/або сканованої копії довідки довільної форми про наявність в учасника мінімально необхідного переліку та кількості засобів вимірювання (для ЗВТ з чинною повіркою або сертифікатом калібрування (для експертних організацій)), необхідних для надання послуг, з вказанням, зокрема.:
- приладу для вимірювання опору ізоляції на напругу понад 2500 В (не менше однієї одиниці);
- обладнання або приладу для вимірювання тангенса кута діелектричних втрат (не менше однієї одиниці).
На виконання вищевказаних вимог учасником ТОВ «Український центр «Експерт № 1» у складі тендерної пропозиції надано довідку про наявність в учасника мінімально необхідного переліку та кількості засобів вимірювання від 03.07.2026 № 0307-2, в якій зазначено інформацію, зокрема, про мегаомметр Benetech GM3123 та цифровий аналізатор трансформаторів МІ3280.
Водночас технічні характеристики зазначеного обладнання викликають питання щодо його відповідності встановленим вимогам, зокрема мегаомметр Benetech GM3123 має максимальну випробувальну напругу 2500 В, тоді як тендерною документацією вимагався прилад для вимірювання опору ізоляції на напругу понад 2500 В.
Також учасником ТОВ «Український центр «Експерт № 1» зазначено «цифровий аналізатор трансформаторів МІ3280», однак у довідці не зазначено виробника, повного найменування, модифікації та технічних характеристик цього приладу, що не дає можливості однозначно встановити його функціональне призначення та підтвердити наявність функції вимірювання тангенса кута діелектричних втрат.
У зв’язку з викладеним просимо надати пояснення щодо того, яким чином Замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника ТОВ «Український центр «Експерт № 1» перевірено відповідність зазначеного учасником обладнання встановленим тендерною документацією вимогам, зокрема щодо його технічних характеристик, функціонального призначення та можливості виконання передбачених вимогами вимірювань і випробувань, із наданням копій таких документів та зазначенням інформації щодо їх подання у складі пропозиції учасника (назва файлу).
5. Відповідно до вимог підпункту 1.3.1 пункту 1.3 розділу 1 Додатку № 3 до тендерної документації встановлено імперативну вимогу щодо надання переможцем оригіналу та/або електронної копії та/або сканованої копіяї Оцінки відповідності потенційного контрагента згідно з формою, наведеною в Додатку 5 до тендерної документації.
Згідно Додатку № 5 до тендерної документації містить додаток до Опитувальника Контрагента – юридичної особи (структура власності).
На виконання вищевказаних вимог учасником ТОВ «Український центр «Експерт № 1» надано файл «6п додаток 5 форма оцінки (1).pdf».
Однак, аналізом встановлено, що вказаний файл «6п додаток 5 форма оцінки (1).pdf» містить незаповнений додаток до Опитувальника Контрагента – юридичної особи (структура власності), а також окремо не надано структуру власності учасника ТОВ «Український центр «Експерт № 1», чим не дотримано вимоги підпункту 1.3.1 пункту 1.3 розділу 1 Додатку № 3 до тендерної документації.
Враховуючи вищевказане, просимо надати пояснення, яким чином Замовником перевірено відповідність наданої ТОВ «Український центр «Експерт № 1» Оцінки відповідності потенційного контрагента вимогам підпункту 1.3.1 пункту 1.3 розділу 1 Додатку № 3 до тендерної документації, з огляду на те, що додаток до Опитувальника Контрагента – юридичної особи (структура власності) не заповнений, а окрема структура власності учасника не надана, та на підставі яких документів Замовником зроблено висновок про її відповідність установленим вимогам, із наданням копій таких документів та зазначенням інформації щодо їх подання у складі пропозиції учасника (назва файлу).
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставлених питань, необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Відповідно до вимог статті 351¹ Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
22ce92db895f4c1fbd22d519ad6b2ec8
Назва:
Пояснення на запит Державної аудиторської служби України від 19.08.2026 за процедурою закупівлі “Послуги з технічного огляду та випробовувань (Експертне обстеження електрообладнання ТОВ “Оператор ГТС України”)” (https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-06-29-010472-a)
Дата опублікування:
21.08.2026 22:15
Опис:
Пояснення на запит Державної аудиторської служби України від 19.08.2026 за процедурою закупівлі “Послуги з технічного огляду та випробовувань (Експертне обстеження електрообладнання ТОВ “Оператор ГТС України”)” (https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-06-29-010472-a)
Щодо першого пункту запиту повідомляємо, що технічні, якісні характеристики та обсяг закупівлі “Послуги з технічного огляду та випробовувань (Експертне обстеження електрообладнання ТОВ «Оператор ГТС України»)” ТОВ «Оператор ГТС України» сформовано на підставі:
записів у паспортах електрообладнання підвищеної небезпеки (понад 1000 В), якими визначено обсяги та терміни проведення експертного обстеження;
Програми технічної діагностики (технічного діагностування) ТОВ «Оператор ГТС України» на 2026 рік, якою передбачено проведення експертного обстеження електрообладнання понад 1000 В, що експлуатується на об’єктах підприємства, відповідно до встановленої періодичності;
вимог «Порядку проведення технічного огляду, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2004 року № 687 (зокрема пунктів 21, 22, 25–38 розділу «Експертне обстеження»).
Очікувана вартість предмета закупівлі визначена відповідно до Примірної методики визначення вартості предмета закупівлі, затвердженої Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 (зі змінами) та Закупівельної політики ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» методом порівняння ринкових цін на підставі отриманих комерційних пропозицій від потенційних постачальників (додаються).
Щодо другого пункту запиту надаємо посилання на сторінку власного веб-сайту https://tsoua.com/, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами):
https://tsoua.com/wp-content/uploads/2026/07/UA-2026-06-29-010472-a_teo.pdf, https://tsoua.com/zakupivli/teo-zakupivel/teo-zakupivel-2-kvartal-2026-rik/
(інформація за 30.06.2026: UA-2026-06-29-010472-a).
Щодо третього пункту запиту повідомляємо, що згідно з пунктом 19 частини 2 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» опис формальних помилок зазначається в тендерній документації для того, щоб, у разі їх фактичного виявлення, вони не стали причиною для відхилення тендерної пропозиції учасника.
Під час розгляду тендерної пропозиції учасника ТОВ «Український центр «Експерт № 1» Замовником не було виявлено формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх тендерних пропозицій, а, отже, не було й підстав для відображення такої інформації в протоколах, рішеннях.
Щодо четвертого пункту запиту повідомляємо, що Замовником відповідно до вимог підпункту 2.1.1. пункту 2.1. розділу I Додатку 2 до тендерної документації (файл “26-20554 додаток 2 перелік інформації.docx”) встановлено вимогу щодо надання учасниками у складі тендерної пропозиції оригіналу та/або електронної копії та/або сканованої копії довідки довільної форми про наявність в учасника мінімально необхідного переліку та кількості засобів вимірювання (для ЗВТ з чинною повіркою або сертифікатом калібрування (для експертних організацій)), необхідних для надання послуг.
Учасником ТОВ «Український центр «Експерт № 1» (далі – Учасник) надано довідку Вих.№0307-2 від 03.07.2026 про наявність в учасника мінімально необхідного переліку та кількості засобів вимірювання (файл “2 Довідка обладнання.pdf” від 07.07.2026), в якій зазначено перелік наступних приладів:
1. Мегаомметр Benetech GM3123 –1шт.
2. Апарат випробувальний дiодний DTE-70/50Д – 1шт.
3. Цифровий Аналізатор трансформаторів MI3280 – 1шт.
Замовником проаналізовано назви та типи приладів, зазначених Учасником.
1. Мегаомметр Benetech GM3123 – Замовником з відкритих джерел мережі інтернет знайдено технічну інформацію про прилад «Мегаомметр типу GM3123» виробництва компанії Benetech:
- https://gtest.com.ua/Benetech-GM3123.html
Також на сторінці наявне посилання на інструкцію з експлуатації мегаомметра Benetech GM3123:
- https://gtest.com.ua/%D0%98%D0%BD%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%86%D0%B8%D1%8F%20%D0%BF%D0%BE%20%D1%8D%D0%BA%D1%81%D0%BF%D0%BB%D1%83%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B8%20%D0%9C%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D0%BC%D0%BC%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%B0%20GM3123.pdf.
Відповідно до технічної інформації, наведеної за вказаними посиланнями, Замовник визначив, що випробувальна напруга приладу Мегаомметр Benetech GM3123 складає 2500В плюс похибка +20%, що, згідно з специфікацією до приладу, складає напругу понад 2500 В (з урахуванням похибки 20 % максимальна напруга випробування складає 3000 В), що, в свою чергу, відповідає вимозі Замовника, зазначеній в підпункті 2.1.1 пункту 2.1 розділу 2 Додатку 2 до тендерної документації.
Надаємо витяг (переклад) технічних характеристик Мегаомметра Benetech GM3123 з інструкції користувача (High Voltage Insulation Tester User’s Manual) з наведеного вище посилання:
Технічні характеристики
1. Тестер опору ізоляції
Номінальна напруга випробування
(Rated voltage) 250 В 500 В 1000 В 2500 В
Напруга холостого ходу
(Open circuit voltage) DC 250 В
+30%, -0% DC 500 В
+30%, -0% DC 1000 В
+20%, -0% DC 2500 В
+20%, -0%
(переклад з інструкції з експлуатації мегаомметра Benetech GM3123).
Вимога щодо рівня випробувальної напруги мегаомметра визначена вимогами Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів із змінами – Додаток 1 Таблиця 5. п. 2а – для кабелів понад 1 кВ «Вимірювання проводять мегаомметром на напругу 2500 В до і після випробувань підвищеною напругою».
2. Цифровий Аналізатор трансформаторів MI3280 – Замовником з відкритих джерел мережі інтернет отримано інформацію по приладу «Цифровий Аналізатор трансформаторів типу MI3280» з посилань:
- https://etalonpribor.com.ua/mi-3280---analzator-transformatorv-cifroviy.html;
- https://metrel.com.ua/mi-3280-cifrovoj-analizator-transformatorovhtml;
- https://hantek.com.ua/mi-3280.
Згідно з інформацією з наведених посилань виробником цифрового аналізатору трансформаторів MI3280 є компанія METREL (збігів за назвою приладу з іншими виробниками у відкритих джерелах мережі інтернет не знайдено).
Відповідно на офіційному сайті компанії METREL https://metrel.com.ua/mi-3280-cifrovoj-analizator-transformatorovhtml опублікована інформація, що містить технічні характеристики приладу та опис функцій приладу MI3280.
Замовник проаналізував перелік функцій цифрового аналізатору трансформаторів MI3280 з документу, розміщеного на офіційному сайті виробника METREL за посиланням https://metrel.com.ua/files/MI_3280_Cifrovojj_analizator_transformatorov_.pdf та визначив функції приладу (мовою оригіналу):
«Доступные функции и возможности Цифрового Анализатора Трансформаторов:
измерение коэффициента трансформации одно- и трёхфазных трансформаторов;
сдвиг фазы между высоковольтной и низковольтной обмотками;
ток возбуждения;
измерение сопротивления обмоток одно- и трёхфазных трансформаторов (Силовые Трансформаторы до 1,6 MVA)».
З огляду на вказане, у цифрового аналізатора трансформаторів MI3280 відсутня функція вимірювання тангенса кута діелектричних втрат, відповідно, зазначений прилад не відповідає вимозі Замовника, визначеній підпунктом 2.1.1. пункту 2.1. розділу I Додатку 2 до тендерної документації, щодо наявності в учасника обладнання або приладу для вимірювання тангенса кута діелектричних втрат.
Як наслідок, Замовником, відповідно до пункту 43 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування”, що затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами) (далі – Особливості), в електронній системі закупівель оприлюднено повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, що подані учасником.
Учасником, в свою чергу, протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей, оприлюднено в електронній системі закупівель оновлену довідку про наявність в нього мінімально необхідного переліку та кількості засобів вимірювання за номером Вих.№0708-1 від 07.08.2026 (файл “1 Довідка обладнання.pdf” від 07.08.2026), в якій вказано про наявність в нього орендованої лабораторії пересувної ETL-35 K (з вимірювачем параметрів ізоляції ИПИ-10) – обладнання для вимірювання, в тому числі, й тангенса кута діелектричних втрат. Разом з цим, Учасником також надано копію договору оренди лабораторії пересувної ETL-35 K від 02.07.2026 № 08-26 (файл “2 Договір оренди.pdf”) та Сертифікат калібрування лабораторії пересувної ETL-35K (файл “5 свідоцтв лаборатория пересувна ЕТЛ-35.pdf”)
З відкритих джерел мережі інтернет за посиланнями:
- https://molnia.kh.ua/ru/goods/izmeritel-parametrov-izolyatsii-ipi-10/,
- http://alliance-s.com.ua/images/instuction/ipi-10.pdf,
- https://standart-pribor.com.ua/product/pribor-ipi-10/
Замовником проаналізовано інформацію щодо функціонального призначення приладу «Вимірювач параметрів ізоляції типу ИПИ-10», що входить до складу лабораторії пересувної ETL-35K.
Відповідно до «РУКОВОДСТВА ПО ЭКСПЛУАТАЦИИ ИЗМЕРИТЕЛЬ ПАРАМЕТРОВ ИЗОЛЯЦИИ ВЫСОКОВОЛЬТНЫЙ ИПИ-10» (розділ 1 «Описание и работа изделия», пп 1.1 «назначение измерителя», посилання http://alliance-s.com.ua/images/instuction/ipi-10.pdf) – мовою оригіналу:
«1.1 Назначение измерителя 1.1.1 ИПИ-10 предназначен для измерения тангенса угла диэлектрических потерь tgδ и емкости высоковольтной изоляции С при техническом обслуживании, ремонте, наладке, испытаниях различных энергетических объектов как на месте их установки, так и в условиях лабораторий, а также для измерения тангенса угла диэлектрических потерь и емкости различных электроизоляционных материалов».
Виходячи з наведеного, основною функцією вимірювача параметрів ізоляції типу ИПИ-10 є вимірювання кута діелектричних втрат, що, в свою чергу, відповідає вимозі Замовника, визначеній підпунктом 2.1.1. пункту 2.1. розділу I Додатку 2 до тендерної документації.
Щодо п’ятого пункту запиту повідомляємо, що підпунктом 1.3.1. пункту 1.3. частини 1 Додатку 3 до тендерної документації Замовником встановлено вимогу щодо надання переможцем процедури закупівлі оригіналу та/або електронної копії та/або сканованої копії Оцінки відповідності потенційного контрагента згідно з формою, наведеною в Додатку 5 до тендерної документації. Також підпунктом 1.3.1. пункту 1.3. частини 1 Додатку 3 до тендерної документації визначено:
«Переможець має право не зазначати інформацію, яка є публічною, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України “Про доступ до публічної інформації”, та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.
У разі виявлення описок, помилок в Оцінці відповідності потенційного контрагента, замовник має право звернутись до переможця з вимогою про їх виправлення. Така вимога може направлятись замовником на електронну адресу, зазначену переможцем в електронній системі закупівель, чи в інший спосіб із зазначенням терміну для надання відповідних коригувань, але не пізніше кінцевої дати укладання договору про закупівлю».
Зауважимо, що в даному підпункті Замовником задекларовано право не зазначати переможцем інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.
13.08.2026 о 16:33, згідно з вимогою підпункту 1.3.1. пункту 1.3. частини 1 Додатку 3 до тендерної документації, переможцем процедури закупівлі ТОВ «Український центр «Експерт № 1» в електронній системі закупівель оприлюднено, зокрема, ФОРМУ ОЦІНКИ ВІДПОВІДНОСТІ ПОТЕНЦІЙНОГО КОНТРАГЕНТА (файли “6п додаток 5 форма оцінки.pdf” та “6п додаток 5 форма оцінки.pdf.p7s”).
При розгляді та вивченні вказаних документів Замовником встановлено, що наданий Переможцем обсяг відомостей є достатнім для висновку щодо їх відповідності визначеним Замовником вимогам. В пунктах 4 та 5 Форми оцінки відповідності потенційного контрагента, наданої Переможцем процедури закупівлі, фігурує фізична особа Василега Володимир Миколайович, який є одноосібним кінцевим бенефіціарним власником та засновником ТОВ «Український центр «Експерт № 1». Також Переможцем зазначено й інші необхідні відомості щодо особи Василеги Володимира Миколайовича, які необхідні для його ідентифікації при перевірці інформації із відкритих джерел.
При перевірці зазначених Переможцем відомостей Замовником встановлено їх відповідність інформації з відкритих єдиних державних реєстрів, зокрема з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
Замовником встановлено, що Переможець надав незаповнений «Додаток до Опитувальника Контрагента-юридичної особи (додаток – структура власності)».
Однак відомості, які відображають структуру власності ТОВ «Український центр «Експерт № 1», в достатньому обсязі зазначені Переможцем в пунктах 4 та 5 Форми оцінки відповідності потенційного контрагента.
Замовником визначено, що Переможець скористався наданим йому правом не зазначати інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.
Слід зауважити, що переглянути структуру власності переможця процедури закупівлі можна, завантаживши відповідний електронний файл із відкритого інтернет-джерела аналітичної системи «Clarity Project», доступ до якого є вільним (додається).
Додатки:
1. Обґрунтування очікуваної вартості;
2. КП ТОВ СП “ТОВАРИСТВО ТЕХНІЧНОГО НАГЛЯДУ ДІЕКС” (в т.ч. 2.1);
3. КП ТОВ “МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЕТЦ”;
4. КП ДП “КРИВОРІЗЬКИЙ ЕТЦ”;
5. КП ТОВ “МИКОЛАЇВ ТЕХЕКСПЕРТ” (в т.ч. 5.1);
6. КП ТОВ “ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР “ТЕХНІЧНИЙ АУДИТ”;
7. КП ТОВ “УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР “ЕКСПЕРТ №1”;
8. Цифровий Аналізатор Трансформаторів MI 3280 (в т.ч. 8.1);
9. Інструкція з експлуатації Мегомметра GM3123 (в т.ч. 9.1.);
10. Керівництво з експлуатації Вимірювача параметрів ізоляції високовольтного ИПИ-10 (в т.ч. 10.1.);
11. Електронний архівований файл «44020529-ownership-structure.zip» із зображенням структури власності ТОВ “УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР “ЕКСПЕРТ №1”.
З інформацією та документами щодо проведення процедури закупівлі “Послуги з технічного огляду та випробовувань (Експертне обстеження електрообладнання ТОВ "Оператор ГТС України”) (ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-29-010472-a) можна ознайомитись за посиланням https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-06-29-010472-a.