-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного огляду та випробовувань (Експертне обстеження електрообладнання ТОВ "Оператор ГТС України”)
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-010472-a
Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-06-26-012523-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені у складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%.
Завершена
1 147 578.00
UAH без ПДВ
Номер:
2985cf9c13b343629e1d64ebfa79071e
Внутрішній номер закупівлі:
29681197
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-010472-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42795490
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мороз Юрій Володимирович 380342784302 MOROZ-YV@TSOUA.COM https://tsoua.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 147 578.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 16:30 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 16:30 - 07.07.2026 12:00
Аукціон:
08.07.2026 15:38 - 08.07.2026 16:13
Період кваліфікації:
08.07.2026 16:13 - 11.08.2026 14:24
Період завантаження договору:
17.08.2026 00:00 - 27.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 147 578.00 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Експертне обстеження електрообладнання ТОВ "Оператор ГТС України”)