-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт внутрішніх приміщень Стрийського ліцею імені Героя України Андрія Корчака по вул. Шевченка, 70 м. Стрий Львівської області (НУШ) (I,II поверх)» (код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-06-08-012103-a
відповідно до плану закупівель. На 2026 р. - 4000000,00 грн. з ПДВ; на 2027 р - 19048767,00 грн. з ПДВ.
Завершена
23 048 767.00
UAH з ПДВ
Номер:
420dbafe89c24071bc62b29765fc5ec3
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-07-20-000052
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
20.07.2026 00:00
Період моніторингу:
20.07.2026 16:21 - 11.08.2026 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
20.07.2026 №185
Львів
Про початок моніторингу
процедур закупівель/закупівель
Відповідно до статті 2 та статті 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», з врахуванням пункту 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, та згідно з пунктом 9 Положення про Західний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель/закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель/закупівель, згідно з додатком, що додається.
Начальник Роман КРОЛЯК
Додаток до наказу Західного офісу Держаудитслужби від 20.07.2026 №185.
Витяг з переліку процедур
закупівель/закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі/закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу, опис підстав для здійснення моніторингу процедури закупівлі/закупівлі, унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу: UA-2026-06-08-012103-a, 08.06.2026. Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель.
Заступник начальника
відділу контролю у сфері закупівель Галина ГАВЧАК
Етапи закупівельного процесу:
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання укладання договору про закупівлю встановлено порушення норм пункту 84 Загальних умов №668, частини першої статті 41 Закону та, відповідно пунктів 3 та 17 Особливостей №1178.
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю (в тому числі договору про закупівлю); відповідності тендерної документації вимогам Закону та Особливостей №1178; правильності заповнення документів, що оприлюднюються відповідно до Закону та Особливостей №1178; розгляду тендерної пропозицій; надання переможцем тендеру документів; відповідності умов укладеного договору тендерній документації та тендерній пропозиції переможця тендеру – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлене порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтею 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі», Західний офіс Держаудитслужби зобов’язує здійснити заходи щодо його усунення у встановленому законодавством порядку, а саме привести умови договору від 21.07.2026 №21 у відповідність до вимог законодавства (зокрема, Загальних умов №668) з відповідним укладанням та оприлюдненням додаткової угоди до договору про закупівлю, а також вжити заходи (зокрема, проведення роз’яснювальної роботи, економічних навчань, тощо), направлені на недопущення в подальшому встановленого моніторингом порушення законодавства, та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 04 серпня 2026 року.
Предметом аналізу закупівлі були питання: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності тендерної документації вимогам Закону України від 25.12.2015 №922-VIII «Про публічні закупівлі» (у чинній для досліджуваної процедури закупівлі редакції, далі – Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (у чинній для досліджуваної процедури закупівлі редакції, далі – Особливості №1178); правильності заповнення документів, що оприлюднюються відповідно до Закону та Особливостей №1178; розгляду тендерних пропозицій; надання переможцем тендеру документів; укладання договору про закупівлю та його оприлюднення; відповідності умов укладеного договору тендерній документації та тендерній пропозиції переможця тендеру.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Стрийського ліцею імені Героя України Андрія Корчака Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області (далі – Замовник) на 2026 рік (UA-P-2026-06-08-014481-a); оголошення про проведення відкритих торгів та внесені зміни до нього; звіт про результати проведення процедури закупівлі; наявну в заповнених електронних полях в електронній системі закупівель інформацію щодо досліджуваної процедури закупівлі; опубліковані звернення (вимоги) щодо процедури закупівлі та відповіді Замовника на такі звернення (вимоги); тендерну документацію Замовника; реєстр отриманих тендерних пропозицій; протокол розкриття тендерних пропозицій; електронні протоколи від 29.06.2026 та від 01.07.2026, а також протокольні рішення уповноваженої особи Замовника від 29.06.2026 №15 та від 01.07.2026 №17 щодо результатів розгляду тендерних пропозицій; опубліковану інформацію щодо оскарження рішення Замовника про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «Дельтабуд» (скарга UA-2026-06-08-012103-a.a3) та прийняття Комісією Антимонопольного комітету України з розгляду скарги про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі – Орган оскарження) рішення за результатом розгляду такої скарги (рішення від 07.07.2026 №8244-р/пк-пз та від 15.07.2026 №8644-р/пк-пз); тендерну пропозицію ТОВ «Термопласт–Буд»; електронний протокол від 30.06.2026 щодо виявлення невідповідностей в тендерній пропозиції та розміщення повідомлення з вимогою про їх усунення, орпилюнене Замовником повідомлення з вимогами про усунення невідповідностей у тендерній пропозиції ТОВ «Термопласт–Буд» та оприлюднений вказаним учасником документ на усунення таких невідповідностей; повідомлення про намір укласти договір про закупівлю; опубліковані ТОВ «Термопласт–Буд» як переможцем тендеру документи; договір від 21.07.2026 №21 з додатками; опубліковані під час моніторингу Замовником пояснення та документи на запит органу державного фінансового контролю.
З врахуванням розгляду Органом оскарження скарги UA-2026-06-08-012103-a.a3 та прийняття відповідного рішення за результатом розгляду такої скарги, моніторинг щодо питань, порушень, обставин, підстав, які були предметом розгляду Органом оскарження, не проводився.
Відповідно до норм частини 3-7 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз.
За нормою пункту 3 Особливостей №1178 замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі з урахуванням цих особливостей та з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом.
Згідно з пунктом 17 Особливостей №1178 договір про закупівлю за результатами проведеної закупівлі згідно з пунктом 10 цих особливостей укладається відповідно до Цивільного кодексу України з урахуванням положень статті 41 Закону, крім частин другої - п’ятої, сьомої - дев’ятої статті 41 Закону, та цих особливостей.
У частині першій статті 41 Закону визначено, що договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.
Відповідно до пункту 83 Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2005 №668 (які відповідно до Цивільного кодексу України визначають порядок укладення та виконання договорів підряду на проведення робіт з нового будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єкта, будівництва, далі – Загальні умови №668) фінансування робіт (будівництва об'єкта) проводиться за планом, який складається замовником, узгоджується з інвестором (головним розпорядником бюджетних коштів) та підрядником і є невід'ємною частиною договору підряду, план фінансування будівництва складається на підставі титулу будови (об'єкта), проекту організації будівництва з урахуванням календарних графіків виконання робіт і порядку проведення розрахунків за виконані роботи, а за нормою пункту 84 Загальних умов №668 план фінансування будівництва складається на весь період будівництва за роками, а на поточний рік - за місяцями з визначенням джерел та напрямів фінансування (видами витрат).
Проте, укладений договір від 21.07.2026 №21 містить план фінансування (Додаток №3 до договору), у якому зазначено інформацію про фінансування на 2026-2027 роки без зазначення фінансування за відповідними місяцями поточного (2026) року, чим недотримано вимоги пункту 84 Загальних умов №668 та, відповідно, пунктів 3 та 17 Особливостей №1178, а також частини першої статті 41 Закону.
Період усунення порушень:
05.08.2026 16:46 - 20.08.2026 00:00
Дата публікації висновку:
05.08.2026 16:46
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
а виконання висновку Західного офісу Держаудитслужби від 05 серпня 2026 року про результати моніторингу процедури закупівлі № UA-2026-06-08-012103-a, щодо усунення порушень законодавства у сфері закупівель (відповідно до ст. 2, 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та ст. 8 Закону України «Про публічні закупівлі»), з метою приведення умов Договору від 21.07.2026 № 21 у відповідність до вимог чинного законодавства, зокрема Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві, затверджених постановою КМУ від 01.08.2005 № 668, Сторонами укладено Додаткову угоду № 2 від 10.08.2026р., якою внесено зміни, а саме викладено Додаток №3 План фінансування виконання робіт у новій редакції. Повідомляємо про вжиття заходів, а саме: проведення роз’яснювальної роботи та економічних навчань, щодо недопущення в подальшому виявлених порушень (підтверджуючі документи додаються).Згорнути
Дата публікації звіту:
11.08.2026 14:32
Запити/Пояснення
Номер:
4da05e7b4ff145139606093ba62f729c
Назва:
Про надання пояснень
Дата опублікування:
22.07.2026 15:40
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
28.07.2026 00:00
Опис:
Відповідно до статті 19 Конституції України, абзацу 2 статті 2, статті 5 Закону України від 26.01.1993 № 2939-ХІІ «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та частини 5 статті 8 Закону України від 25.12.2015 №922-VIII «Про публічні закупівлі», в межах здійснення Західним офісом Держаудитслужби моніторингу закупівлі за ІD: UA-2026-06-08-012103-a, яка проведена Стрийським ліцеєм імені Героя України Андрія Корчака Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області (далі – Замовник), виникла необхідність в отриманні пояснень.
Враховуючи вищенаведене, прошу надати пояснення з наступних питань:
1. Надати інформацію про те, яким чином та на підставі яких документів Замовником здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
2. Надати посилання на сторінку веб-сайту, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.
Відповідно до вимог підпункту 1 пункту 2 Додатка №1 до тендерної документації Замовника, технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції, а також їх відповідність вимогам замовника підтверджуються учасниками шляхом надання у складі їх тендерних пропозицій ряду документів,серед яких дійсним на момент подачі тендерної пропозиції сертифікатом відповідності (до ДСТУ та/або технічних умов (ТУ) на трубки гофровані пластикові.
Враховуючи вищенаведене, прошу надати пояснення з наступних питань:
3. Надати інформацію щодо виконання учасником вимоги підпункту
1 пункту 2 Додатка №1 до тендерної документації Замовника щодо наявності дійсного на момент подачі тендерної пропозиції сертифікату відповідності (до ДСТУ та/або технічних умов (ТУ) на трубки гофровані пластикові (із зазначенням файлу, аркуша, тощо).
Пояснення необхідно надати через інформаційно–телекомунікаційну систему закупівель «ProZorro» протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснень необхідно долучити їх документальне підтвердження.
Відповідно до вимог статті 351-1 Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
d6cf7828cdb94e4e8ca99e0b92a155a1
Назва:
Відповідь
Дата опублікування:
27.07.2026 16:07
Опис:
1. На виконання запиту щодо надання інформації про те, яким чином та на підставі яких документів Замовником здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість за предметом закупівлі «Капітальний ремонт внутрішніх приміщень Стрийського ліцею імені Героя України Андрія Корчака по вул. Шевченка, 70, м. Стрий Львівської області (НУШ) (І, ІІ поверх)» (код ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи») повідомляємо наступне.
Розмір бюджетного призначення на здійснення зазначеної закупівлі визначено відповідно до кошторисних призначень Замовника, затверджених у встановленому законодавством порядку, а також рішенням сесії Стрийської міської ради про виділення коштів на фінансування зазначених робіт. Розмір бюджетного призначення визначено на підставі затвердженого кошторису Замовника на відповідний бюджетний період (2026-2027рр.) та бюджетних асигнувань, передбачених за відповідною бюджетною програмою. Таким чином, очікувана вартість предмета закупівлі відповідає кошторисній вартості робіт, визначеній проєктною документацією та забезпеченій відповідним бюджетним призначенням.
Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі сформовано на підставі затвердженої проєктно-кошторисної документації, розробленої відповідно до вимог чинних державних будівельних норм, стандартів та інших нормативно-правових актів у сфері будівництва. Проєктна документація пройшла експертизу в установленому законодавством порядку, що підтверджується відповідним експертним звітом ( відповідні документи додаються)
Очікувану вартість предмета закупівлі визначено на підставі зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва, що входить до складу затвердженої проєктно-кошторисної документації та враховує результати проведеної експертизи. Очікувана вартість робіт з капітального ремонту визначається на основі кошторисних норми України «Настанова з визначення вартості проектних, науково проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво» та «Настанова з визначення вартості будівництва» (Наказ Мінрегіону від 01.11.2021 № 281 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві». Очікувану вартість даної закупівлі визначено на підставі: затвердженої проєктно-кошторисної документації, зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва, локальних кошторисів та відомостей ресурсів, складених відповідно до чинних кошторисних норм України.
Таким чином, обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та очікуваної вартості здійснено на підставі:
затвердженої проєктно-кошторисної документації;
експертного звіту щодо розгляду проєктної документації;
зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва;
кошторисних призначень Замовника та документів, що підтверджують фінансування зазначених робіт.
Закупівлю проведено відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та інших нормативно-правових актів, що регулюють сферу публічних закупівель.
2. Посилання на сторінку веб-сайту ліцею, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» https://shkola21.wixsite.com/my-site-5/%D1%84%D1%96%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B7%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C
3. У складі тендерної пропозиції учасник надав сертифікат відповідності на трубки гофровані пластикові, який міститься в папці Ан.договір 2 - Нежухів (кап.ремонт) дог,акт,відгук.rar , тобто учасник повністю виконав вимоги підпункту 1 пункту 2 Додатка №1
Номер:
96d4b1f884cb4d58aea221ce29c7f97b
Назва:
відповідь
Дата опублікування:
27.07.2026 16:38
Опис:
сертифікат трубки