• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

М'ясо

Торги не відбулися

241 138.25 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 205.69 UAH
Номер: 7c68a73720fb49fabc50834837241f62
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2019-01-21-000013
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 21.01.2019 00:00
Автор: ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ, UA-EDR 41168670
Період моніторингу: 21.01.2019 16:13 - 12.02.2019 00:00
Статус: Порушення виявлені
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ УПРАВЛІННЯ ПІВДЕННОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НАКАЗ 21.01.2019 № 15 Миколаїв Про початок моніторингу закупівель Відповідно до частини другої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 15 пункту 10 Положення про Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області, затвердженого наказом Південного офісу Держаудитслужби 12 жовтня 2016 року № 8 та на підставі виявлених органом державного фінансового контролю ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель, НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівлі ID: UA-2019-01-16-000652-a, яка оприлюднена на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель 16 січня 2019 року. 2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівлі, зазначеній у пункті 1 цього наказу. Начальник Д. ЯКОВЛЄВ
Адреса: Ukraine, Миколаївська, Миколаїв
Контактна особа: ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ (Миколаївська обл.), +38 (0 63) 707-54-45, viktoriaaleshina.dasy@gmail.com
Етапи закупівельного процесу:
  • Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Виявлені
Тип порушень:
  • Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами проведеного моніторингу на стадії оприлюднення інформації про закупівлю встановлено порушення вимог абзацу третього частини третьої статті 12 Закону України «Про публічні закупівлі», статті 6 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» та абзацу другого пункту 2 Наказу № 490 в частині оприлюднення інформації про її проведення. За результатами проведено моніторингу відображення закупівлі у річному плані порушень законодавства у сфері публічних закупівель не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель: З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, керуючись пунктом 7 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та підпунктом 16 пункту 6, пунктом 7 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 р. № 43, Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень та відповідно до частини восьмої статті 7-1 Закону протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 21 січня 2019 року. Предметом аналізу були питання: відображення закупівлі у річному плані та оприлюднення інформації про закупівлю. Під час моніторингу проаналізовані: річний план закупівель Очаківськівської загальноосвітньої санаторної школи - інтернат І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради (далі – Замовник) на 2019 рік, оголошення про проведення відкритих торгів. За результатами моніторингу встановлено, що Замовник на порушення вимог абзацу третього частини третьої статті 12 Закону України «Про публічні закупівлі», статті 6 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» та абзацу другого пункту 2 наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року № 490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 року за № 449/28579 (далі – Наказ № 490), не наклав електронний цифровий підпис на оголошення про проведення відкритих торгів, а також на порушення вимог абзацу другого пункту 2 Наказу № 490 Замовник не наклав електронний цифровий підпис на річний план закупівель.
Період усунення порушень: 21.01.2019 16:53 - 05.02.2019 00:00
Дата публікації висновку: 21.01.2019 16:53

Інформація про усунення порушення

Опис звіту: Порушення усунені, електронно-цифровий підпис накладено
Дата публікації звіту: 22.01.2019 10:08

Підтвердження факту усунення порушення

Результат: Усунуто
Результат по типу порушення:
  • other: Так
Опис: -
Дата публікації: 22.01.2019 10:26